Ümit Bilişim Danışmanlık Ve Özel Eğitim Hizmetleri

Kahramanmaraş Sürücü Kursları arasında faaliyet gösteren Ümit Bilişim Danışmanlık Ve Özel Eğitim Hizmetleri hakkında detaylı bilgi al ve incele.

Ümit Bilişim Danışmanlık Ve Özel Eğitim Hizmetleri İletişim Bilgileri

Yetkili:
(Firdevs Paksoy)
Adres:
İsmet Paşa Mah. Azerbaycan Blv. 9 Tanış Apt. K:8 Kahramanmaraş Kahramanmaraş / Kahramanmaraş

Kahramanmaraş Kahramanmaraş'da faaliyet gösteren Ümit Bilişim Danışmanlık Ve Özel Eğitim Hizmetleri; kurulduğu gün itibariyle, daima müşteri memnuniyetini ön planda tutan Ümit Bilişim Danışmanlık Ve Özel Eğitim Hizmetleri, Uzman eğitmen kadrosu ile yalın bir kurs anlayışının ötesinde, güler yüzle ve teknolojik imkanları kullanarak kursiyerlerine hizmet sunmaktadır.

Sahibi olduğu tecrübeye ek olarak sürekli gelişen teknolojileri takip eden Ümit Bilişim Danışmanlık Ve Özel Eğitim Hizmetleri; her geçen gün hizmet kalitesini ve başarılı kursiyer sayısını arttırmaktadır.

Hepsi kendi alanında uzman eğitimci kadrosu ile kursiyerlerine özel programlar ve ileri sürüş tekniğiyle trafik ve sürücü eğitimleri vermektedir.

Kursiyerlerine maksimum özveri ile yaklaşan, olası tüm sorularına hızlıca çözüm ve yanıt bulan Ümit Bilişim Danışmanlık Ve Özel Eğitim Hizmetleri ile iletişime geçerek; "Sürücü kursu soruları", "online ehliyet testi linki", "Sürücü kursu sağlık raporu nasıl alınır?", "sürücü kursu sınav sonuçları nereden öğrenilir?", "sürücü kursu sınav yerleri nerelerdir" gibi sorularınızı sorabilir, bilgi alabilir, yönlendirme talep edebilirsiniz.

Eğer sizde; "ehliyet almak istiyorum ne yapmam gerekir?" veya "ehliyetim var ama büyütmek istiyorum" diyorsanız Seçkin sürücü kursu ile iletişime geçebilirsiniz.

Ümit Bilişim Danışmanlık Ve Özel Eğitim Hizmetleri hem yeni ehliyet almak isteyen adaylara hizmet verirken, hem de Ehliyeti olan kişilere tecrübeli öğretmenler tarafından son model otomatik ve manuel araçlarla özel direksiyon dersi vermektedir.

Sizlerde "ehliyet almak istiyorum" ama ne yapmam gerekiyor bilmiyorum diyenlerdenseniz;

Kursiyerlerine ve danışanlarına, profesyonel hizmet ve doğru eğitim veren aynı zamanda uygun ödeme seçenekleri sunan Ümit Bilişim Danışmanlık Ve Özel Eğitim Hizmetleri iletişime geçebilirsiniz.

loading