Özel Cihan Sürücü Kusu

Çorlu Sürücü Kursları arasında faaliyet gösteren Özel Cihan Sürücü Kusu hakkında detaylı bilgi al ve incele.

Özel Cihan Sürücü Kusu İletişim Bilgileri

Yetkili:
(Sevim Öztürk)
Adres:
Kazımiye Mah. Abidin Efendi Sok. Galip Cem İş Mrk. Çorlu / Tekirdağ

Tekirdağ Çorlu'da faaliyet gösteren Özel Cihan Sürücü Kusu; kurulduğu gün itibariyle, daima müşteri memnuniyetini ön planda tutan Özel Cihan Sürücü Kusu, Uzman eğitmen kadrosu ile yalın bir kurs anlayışının ötesinde, güler yüzle ve teknolojik imkanları kullanarak kursiyerlerine hizmet sunmaktadır.

Sahibi olduğu tecrübeye ek olarak sürekli gelişen teknolojileri takip eden Özel Cihan Sürücü Kusu; her geçen gün hizmet kalitesini ve başarılı kursiyer sayısını arttırmaktadır.

Hepsi kendi alanında uzman eğitimci kadrosu ile kursiyerlerine özel programlar ve ileri sürüş tekniğiyle trafik ve sürücü eğitimleri vermektedir.

Kursiyerlerine maksimum özveri ile yaklaşan, olası tüm sorularına hızlıca çözüm ve yanıt bulan Özel Cihan Sürücü Kusu ile iletişime geçerek; "Sürücü kursu soruları", "online ehliyet testi linki", "Sürücü kursu sağlık raporu nasıl alınır?", "sürücü kursu sınav sonuçları nereden öğrenilir?", "sürücü kursu sınav yerleri nerelerdir" gibi sorularınızı sorabilir, bilgi alabilir, yönlendirme talep edebilirsiniz.

Eğer sizde; "ehliyet almak istiyorum ne yapmam gerekir?" veya "ehliyetim var ama büyütmek istiyorum" diyorsanız Seçkin sürücü kursu ile iletişime geçebilirsiniz.

Özel Cihan Sürücü Kusu hem yeni ehliyet almak isteyen adaylara hizmet verirken, hem de Ehliyeti olan kişilere tecrübeli öğretmenler tarafından son model otomatik ve manuel araçlarla özel direksiyon dersi vermektedir.

Sizlerde "ehliyet almak istiyorum" ama ne yapmam gerekiyor bilmiyorum diyenlerdenseniz;

Kursiyerlerine ve danışanlarına, profesyonel hizmet ve doğru eğitim veren aynı zamanda uygun ödeme seçenekleri sunan Özel Cihan Sürücü Kusu iletişime geçebilirsiniz.

loading