Ortaş Sürücü Kursu Ve Taşımacılık

Ordu Sürücü Kursları arasında faaliyet gösteren Ortaş Sürücü Kursu Ve Taşımacılık hakkında detaylı bilgi al ve incele.

Ortaş Sürücü Kursu Ve Taşımacılık İletişim Bilgileri

Yetkili:
- ORTAŞ ÖZEL EĞİTİM TURİZM TİC.LTD.ŞTİ.
Adres:
Bucak Mah. Zübeyde Hanım Cad. 4 Ordu Ordu / Ordu

Ordu Ordu'da faaliyet gösteren Ortaş Sürücü Kursu Ve Taşımacılık; kurulduğu gün itibariyle, daima müşteri memnuniyetini ön planda tutan Ortaş Sürücü Kursu Ve Taşımacılık, Uzman eğitmen kadrosu ile yalın bir kurs anlayışının ötesinde, güler yüzle ve teknolojik imkanları kullanarak kursiyerlerine hizmet sunmaktadır.

Sahibi olduğu tecrübeye ek olarak sürekli gelişen teknolojileri takip eden Ortaş Sürücü Kursu Ve Taşımacılık; her geçen gün hizmet kalitesini ve başarılı kursiyer sayısını arttırmaktadır.

Hepsi kendi alanında uzman eğitimci kadrosu ile kursiyerlerine özel programlar ve ileri sürüş tekniğiyle trafik ve sürücü eğitimleri vermektedir.

Kursiyerlerine maksimum özveri ile yaklaşan, olası tüm sorularına hızlıca çözüm ve yanıt bulan Ortaş Sürücü Kursu Ve Taşımacılık ile iletişime geçerek; "Sürücü kursu soruları", "online ehliyet testi linki", "Sürücü kursu sağlık raporu nasıl alınır?", "sürücü kursu sınav sonuçları nereden öğrenilir?", "sürücü kursu sınav yerleri nerelerdir" gibi sorularınızı sorabilir, bilgi alabilir, yönlendirme talep edebilirsiniz.

Eğer sizde; "ehliyet almak istiyorum ne yapmam gerekir?" veya "ehliyetim var ama büyütmek istiyorum" diyorsanız Seçkin sürücü kursu ile iletişime geçebilirsiniz.

Ortaş Sürücü Kursu Ve Taşımacılık hem yeni ehliyet almak isteyen adaylara hizmet verirken, hem de Ehliyeti olan kişilere tecrübeli öğretmenler tarafından son model otomatik ve manuel araçlarla özel direksiyon dersi vermektedir.

Sizlerde "ehliyet almak istiyorum" ama ne yapmam gerekiyor bilmiyorum diyenlerdenseniz;

Kursiyerlerine ve danışanlarına, profesyonel hizmet ve doğru eğitim veren aynı zamanda uygun ödeme seçenekleri sunan Ortaş Sürücü Kursu Ve Taşımacılık iletişime geçebilirsiniz.

loading