Yeşil Görecik Sürücü Kursu Yıldırım Şubesi

Yıldırım Sürücü Kursları arasında faaliyet gösteren Yeşil Görecik Sürücü Kursu Yıldırım Şubesi hakkında detaylı bilgi al ve incele.

Yeşil Görecik Sürücü Kursu Yıldırım Şubesi İletişim Bilgileri

Yetkili:
(Nadi Seymen)
Adres:
Yeşilyayla Mah. Atlas Sok. 1 Dağlaroğlu Apt. K:3 Yıldırım / Bursa

Bursa Yıldırım'da faaliyet gösteren Yeşil Görecik Sürücü Kursu Yıldırım Şubesi; kurulduğu gün itibariyle, daima müşteri memnuniyetini ön planda tutan Yeşil Görecik Sürücü Kursu Yıldırım Şubesi, Uzman eğitmen kadrosu ile yalın bir kurs anlayışının ötesinde, güler yüzle ve teknolojik imkanları kullanarak kursiyerlerine hizmet sunmaktadır.

Sahibi olduğu tecrübeye ek olarak sürekli gelişen teknolojileri takip eden Yeşil Görecik Sürücü Kursu Yıldırım Şubesi; her geçen gün hizmet kalitesini ve başarılı kursiyer sayısını arttırmaktadır.

Hepsi kendi alanında uzman eğitimci kadrosu ile kursiyerlerine özel programlar ve ileri sürüş tekniğiyle trafik ve sürücü eğitimleri vermektedir.

Kursiyerlerine maksimum özveri ile yaklaşan, olası tüm sorularına hızlıca çözüm ve yanıt bulan Yeşil Görecik Sürücü Kursu Yıldırım Şubesi ile iletişime geçerek; "Sürücü kursu soruları", "online ehliyet testi linki", "Sürücü kursu sağlık raporu nasıl alınır?", "sürücü kursu sınav sonuçları nereden öğrenilir?", "sürücü kursu sınav yerleri nerelerdir" gibi sorularınızı sorabilir, bilgi alabilir, yönlendirme talep edebilirsiniz.

Eğer sizde; "ehliyet almak istiyorum ne yapmam gerekir?" veya "ehliyetim var ama büyütmek istiyorum" diyorsanız Seçkin sürücü kursu ile iletişime geçebilirsiniz.

Yeşil Görecik Sürücü Kursu Yıldırım Şubesi hem yeni ehliyet almak isteyen adaylara hizmet verirken, hem de Ehliyeti olan kişilere tecrübeli öğretmenler tarafından son model otomatik ve manuel araçlarla özel direksiyon dersi vermektedir.

Sizlerde "ehliyet almak istiyorum" ama ne yapmam gerekiyor bilmiyorum diyenlerdenseniz;

Kursiyerlerine ve danışanlarına, profesyonel hizmet ve doğru eğitim veren aynı zamanda uygun ödeme seçenekleri sunan Yeşil Görecik Sürücü Kursu Yıldırım Şubesi iletişime geçebilirsiniz.

loading