Yasemen Sürücü Kursu 5. Etap Şubesi

Başakşehir Sürücü Kursları arasında faaliyet gösteren Yasemen Sürücü Kursu 5. Etap Şubesi hakkında detaylı bilgi al ve incele.

Yasemen Sürücü Kursu 5. Etap Şubesi İletişim Bilgileri

Yetkili:
- YASEMEN EĞİTİM TURİZM SAN.TİC.LTD.ŞTİ.
Adres:
Başak Mah. Uğur İş Mrk. K:2 5. Başakşehir / İstanbul

İstanbul Başakşehir'da faaliyet gösteren Yasemen Sürücü Kursu 5. Etap Şubesi; kurulduğu gün itibariyle, daima müşteri memnuniyetini ön planda tutan Yasemen Sürücü Kursu 5. Etap Şubesi, Uzman eğitmen kadrosu ile yalın bir kurs anlayışının ötesinde, güler yüzle ve teknolojik imkanları kullanarak kursiyerlerine hizmet sunmaktadır.

Sahibi olduğu tecrübeye ek olarak sürekli gelişen teknolojileri takip eden Yasemen Sürücü Kursu 5. Etap Şubesi; her geçen gün hizmet kalitesini ve başarılı kursiyer sayısını arttırmaktadır.

Hepsi kendi alanında uzman eğitimci kadrosu ile kursiyerlerine özel programlar ve ileri sürüş tekniğiyle trafik ve sürücü eğitimleri vermektedir.

Kursiyerlerine maksimum özveri ile yaklaşan, olası tüm sorularına hızlıca çözüm ve yanıt bulan Yasemen Sürücü Kursu 5. Etap Şubesi ile iletişime geçerek; "Sürücü kursu soruları", "online ehliyet testi linki", "Sürücü kursu sağlık raporu nasıl alınır?", "sürücü kursu sınav sonuçları nereden öğrenilir?", "sürücü kursu sınav yerleri nerelerdir" gibi sorularınızı sorabilir, bilgi alabilir, yönlendirme talep edebilirsiniz.

Eğer sizde; "ehliyet almak istiyorum ne yapmam gerekir?" veya "ehliyetim var ama büyütmek istiyorum" diyorsanız Seçkin sürücü kursu ile iletişime geçebilirsiniz.

Yasemen Sürücü Kursu 5. Etap Şubesi hem yeni ehliyet almak isteyen adaylara hizmet verirken, hem de Ehliyeti olan kişilere tecrübeli öğretmenler tarafından son model otomatik ve manuel araçlarla özel direksiyon dersi vermektedir.

Sizlerde "ehliyet almak istiyorum" ama ne yapmam gerekiyor bilmiyorum diyenlerdenseniz;

Kursiyerlerine ve danışanlarına, profesyonel hizmet ve doğru eğitim veren aynı zamanda uygun ödeme seçenekleri sunan Yasemen Sürücü Kursu 5. Etap Şubesi iletişime geçebilirsiniz.

loading