Volkan Işık Akademi

Güngören Sürücü Kursları arasında faaliyet gösteren Volkan Işık Akademi hakkında detaylı bilgi al ve incele.

Volkan Işık Akademi İletişim Bilgileri

Yetkili:
- VOLKAN IŞIK SÜRÜŞ TEKNİKLERİ EĞİTİM VE ORGANİZASYON HİZMETLERİ A.Ş.
Adres:
Güven Mah. Kanat Sok. 3 Güngören / İstanbul

İstanbul Güngören'da faaliyet gösteren Volkan Işık Akademi; kurulduğu gün itibariyle, daima müşteri memnuniyetini ön planda tutan Volkan Işık Akademi, Uzman eğitmen kadrosu ile yalın bir kurs anlayışının ötesinde, güler yüzle ve teknolojik imkanları kullanarak kursiyerlerine hizmet sunmaktadır.

Sahibi olduğu tecrübeye ek olarak sürekli gelişen teknolojileri takip eden Volkan Işık Akademi; her geçen gün hizmet kalitesini ve başarılı kursiyer sayısını arttırmaktadır.

Hepsi kendi alanında uzman eğitimci kadrosu ile kursiyerlerine özel programlar ve ileri sürüş tekniğiyle trafik ve sürücü eğitimleri vermektedir.

Kursiyerlerine maksimum özveri ile yaklaşan, olası tüm sorularına hızlıca çözüm ve yanıt bulan Volkan Işık Akademi ile iletişime geçerek; "Sürücü kursu soruları", "online ehliyet testi linki", "Sürücü kursu sağlık raporu nasıl alınır?", "sürücü kursu sınav sonuçları nereden öğrenilir?", "sürücü kursu sınav yerleri nerelerdir" gibi sorularınızı sorabilir, bilgi alabilir, yönlendirme talep edebilirsiniz.

Eğer sizde; "ehliyet almak istiyorum ne yapmam gerekir?" veya "ehliyetim var ama büyütmek istiyorum" diyorsanız Seçkin sürücü kursu ile iletişime geçebilirsiniz.

Volkan Işık Akademi hem yeni ehliyet almak isteyen adaylara hizmet verirken, hem de Ehliyeti olan kişilere tecrübeli öğretmenler tarafından son model otomatik ve manuel araçlarla özel direksiyon dersi vermektedir.

Sizlerde "ehliyet almak istiyorum" ama ne yapmam gerekiyor bilmiyorum diyenlerdenseniz;

Kursiyerlerine ve danışanlarına, profesyonel hizmet ve doğru eğitim veren aynı zamanda uygun ödeme seçenekleri sunan Volkan Işık Akademi iletişime geçebilirsiniz.

loading