Uzmanlar Operatörlük Kursu

Ümraniye Sürücü Kursları arasında faaliyet gösteren Uzmanlar Operatörlük Kursu hakkında detaylı bilgi al ve incele.

Uzmanlar Operatörlük Kursu İletişim Bilgileri

Yetkili:
- UZMANLAR EĞİTİM ÖĞRETİM VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ SAN.TİC.LTD.ŞTİ.
Adres:
Aşağı Dudullu Mah. Alemdağ Cad. 481 K:3 D:5 Ümraniye / İstanbul

İstanbul Ümraniye'de faaliyet gösteren Uzmanlar Operatörlük Kursu; kurulduğu gün itibariyle, daima müşteri memnuniyetini ön planda tutan Uzmanlar Operatörlük Kursu, Uzman eğitmen kadrosu ile yalın bir kurs anlayışının ötesinde, güler yüzle ve teknolojik imkanları kullanarak kursiyerlerine hizmet sunmaktadır.

Sahibi olduğu tecrübeye ek olarak sürekli gelişen teknolojileri takip eden Uzmanlar Operatörlük Kursu; her geçen gün hizmet kalitesini ve başarılı kursiyer sayısını arttırmaktadır.

Hepsi kendi alanında uzman eğitimci kadrosu ile kursiyerlerine özel programlar ve ileri sürüş tekniğiyle trafik ve sürücü eğitimleri vermektedir.

Kursiyerlerine maksimum özveri ile yaklaşan, olası tüm sorularına hızlıca çözüm ve yanıt bulan Uzmanlar Operatörlük Kursu ile iletişime geçerek; "Sürücü kursu soruları", "online ehliyet testi linki", "Sürücü kursu sağlık raporu nasıl alınır?", "sürücü kursu sınav sonuçları nereden öğrenilir?", "sürücü kursu sınav yerleri nerelerdir" gibi sorularınızı sorabilir, bilgi alabilir, yönlendirme talep edebilirsiniz.

Eğer sizde; "ehliyet almak istiyorum ne yapmam gerekir?" veya "ehliyetim var ama büyütmek istiyorum" diyorsanız Seçkin sürücü kursu ile iletişime geçebilirsiniz.

Uzmanlar Operatörlük Kursu hem yeni ehliyet almak isteyen adaylara hizmet verirken, hem de Ehliyeti olan kişilere tecrübeli öğretmenler tarafından son model otomatik ve manuel araçlarla özel direksiyon dersi vermektedir.

Sizlerde "ehliyet almak istiyorum" ama ne yapmam gerekiyor bilmiyorum diyenlerdenseniz;

Kursiyerlerine ve danışanlarına, profesyonel hizmet ve doğru eğitim veren aynı zamanda uygun ödeme seçenekleri sunan Uzmanlar Operatörlük Kursu iletişime geçebilirsiniz.

loading