Ulu Öz Bursa İş Makinaları Operatör Yetiştirme Kursu

Osmangazi Sürücü Kursları arasında faaliyet gösteren Ulu Öz Bursa İş Makinaları Operatör Yetiştirme Kursu hakkında detaylı bilgi al ve incele.

Ulu Öz Bursa İş Makinaları Operatör Yetiştirme Kursu İletişim Bilgileri

Yetkili:
- ULU ÖZ BURSA İŞ MAKİNALARI PSİKOTEKNİK SÜRÜCÜ KURSU TİC.LTD.ŞTİ.
Adres:
Ahmetpaşa Mah. Ermutlu Sok. 16 Elif Apt. K:2 D:3-4 Osmangazi / Bursa

Bursa Osmangazi'de faaliyet gösteren Ulu Öz Bursa İş Makinaları Operatör Yetiştirme Kursu; kurulduğu gün itibariyle, daima müşteri memnuniyetini ön planda tutan Ulu Öz Bursa İş Makinaları Operatör Yetiştirme Kursu, Uzman eğitmen kadrosu ile yalın bir kurs anlayışının ötesinde, güler yüzle ve teknolojik imkanları kullanarak kursiyerlerine hizmet sunmaktadır.

Sahibi olduğu tecrübeye ek olarak sürekli gelişen teknolojileri takip eden Ulu Öz Bursa İş Makinaları Operatör Yetiştirme Kursu; her geçen gün hizmet kalitesini ve başarılı kursiyer sayısını arttırmaktadır.

Hepsi kendi alanında uzman eğitimci kadrosu ile kursiyerlerine özel programlar ve ileri sürüş tekniğiyle trafik ve sürücü eğitimleri vermektedir.

Kursiyerlerine maksimum özveri ile yaklaşan, olası tüm sorularına hızlıca çözüm ve yanıt bulan Ulu Öz Bursa İş Makinaları Operatör Yetiştirme Kursu ile iletişime geçerek; "Sürücü kursu soruları", "online ehliyet testi linki", "Sürücü kursu sağlık raporu nasıl alınır?", "sürücü kursu sınav sonuçları nereden öğrenilir?", "sürücü kursu sınav yerleri nerelerdir" gibi sorularınızı sorabilir, bilgi alabilir, yönlendirme talep edebilirsiniz.

Eğer sizde; "ehliyet almak istiyorum ne yapmam gerekir?" veya "ehliyetim var ama büyütmek istiyorum" diyorsanız Seçkin sürücü kursu ile iletişime geçebilirsiniz.

Ulu Öz Bursa İş Makinaları Operatör Yetiştirme Kursu hem yeni ehliyet almak isteyen adaylara hizmet verirken, hem de Ehliyeti olan kişilere tecrübeli öğretmenler tarafından son model otomatik ve manuel araçlarla özel direksiyon dersi vermektedir.

Sizlerde "ehliyet almak istiyorum" ama ne yapmam gerekiyor bilmiyorum diyenlerdenseniz;

Kursiyerlerine ve danışanlarına, profesyonel hizmet ve doğru eğitim veren aynı zamanda uygun ödeme seçenekleri sunan Ulu Öz Bursa İş Makinaları Operatör Yetiştirme Kursu iletişime geçebilirsiniz.

loading