Timo Src Özel Eğitim

Selçuklu Sürücü Kursları arasında faaliyet gösteren Timo Src Özel Eğitim hakkında detaylı bilgi al ve incele.

Timo Src Özel Eğitim İletişim Bilgileri

Yetkili:
- TİMO ÖZEL EĞİTİM DANIŞMANLIK TURİZM SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ.
Adres:
Babalık Mah. Gençay Sok. 307 Selçuklu / Konya

Konya Selçuklu'da faaliyet gösteren Timo Src Özel Eğitim; kurulduğu gün itibariyle, daima müşteri memnuniyetini ön planda tutan Timo Src Özel Eğitim, Uzman eğitmen kadrosu ile yalın bir kurs anlayışının ötesinde, güler yüzle ve teknolojik imkanları kullanarak kursiyerlerine hizmet sunmaktadır.

Sahibi olduğu tecrübeye ek olarak sürekli gelişen teknolojileri takip eden Timo Src Özel Eğitim; her geçen gün hizmet kalitesini ve başarılı kursiyer sayısını arttırmaktadır.

Hepsi kendi alanında uzman eğitimci kadrosu ile kursiyerlerine özel programlar ve ileri sürüş tekniğiyle trafik ve sürücü eğitimleri vermektedir.

Kursiyerlerine maksimum özveri ile yaklaşan, olası tüm sorularına hızlıca çözüm ve yanıt bulan Timo Src Özel Eğitim ile iletişime geçerek; "Sürücü kursu soruları", "online ehliyet testi linki", "Sürücü kursu sağlık raporu nasıl alınır?", "sürücü kursu sınav sonuçları nereden öğrenilir?", "sürücü kursu sınav yerleri nerelerdir" gibi sorularınızı sorabilir, bilgi alabilir, yönlendirme talep edebilirsiniz.

Eğer sizde; "ehliyet almak istiyorum ne yapmam gerekir?" veya "ehliyetim var ama büyütmek istiyorum" diyorsanız Seçkin sürücü kursu ile iletişime geçebilirsiniz.

Timo Src Özel Eğitim hem yeni ehliyet almak isteyen adaylara hizmet verirken, hem de Ehliyeti olan kişilere tecrübeli öğretmenler tarafından son model otomatik ve manuel araçlarla özel direksiyon dersi vermektedir.

Sizlerde "ehliyet almak istiyorum" ama ne yapmam gerekiyor bilmiyorum diyenlerdenseniz;

Kursiyerlerine ve danışanlarına, profesyonel hizmet ve doğru eğitim veren aynı zamanda uygun ödeme seçenekleri sunan Timo Src Özel Eğitim iletişime geçebilirsiniz.

loading