Sim Direksiyon Geliştirme Merkezi

Çukurova Sürücü Kursları arasında faaliyet gösteren Sim Direksiyon Geliştirme Merkezi hakkında detaylı bilgi al ve incele.

Sim Direksiyon Geliştirme Merkezi İletişim Bilgileri

Yetkili:
(Hıdır Çak)
Adres:
Yurt Mah. İtfaiye Kavşağı Turgut Özal Blv. Ptt Cad. 83 İspir Apt. Çukurova / Adana

Adana Çukurova'da faaliyet gösteren Sim Direksiyon Geliştirme Merkezi; kurulduğu gün itibariyle, daima müşteri memnuniyetini ön planda tutan Sim Direksiyon Geliştirme Merkezi, Uzman eğitmen kadrosu ile yalın bir kurs anlayışının ötesinde, güler yüzle ve teknolojik imkanları kullanarak kursiyerlerine hizmet sunmaktadır.

Sahibi olduğu tecrübeye ek olarak sürekli gelişen teknolojileri takip eden Sim Direksiyon Geliştirme Merkezi; her geçen gün hizmet kalitesini ve başarılı kursiyer sayısını arttırmaktadır.

Hepsi kendi alanında uzman eğitimci kadrosu ile kursiyerlerine özel programlar ve ileri sürüş tekniğiyle trafik ve sürücü eğitimleri vermektedir.

Kursiyerlerine maksimum özveri ile yaklaşan, olası tüm sorularına hızlıca çözüm ve yanıt bulan Sim Direksiyon Geliştirme Merkezi ile iletişime geçerek; "Sürücü kursu soruları", "online ehliyet testi linki", "Sürücü kursu sağlık raporu nasıl alınır?", "sürücü kursu sınav sonuçları nereden öğrenilir?", "sürücü kursu sınav yerleri nerelerdir" gibi sorularınızı sorabilir, bilgi alabilir, yönlendirme talep edebilirsiniz.

Eğer sizde; "ehliyet almak istiyorum ne yapmam gerekir?" veya "ehliyetim var ama büyütmek istiyorum" diyorsanız Seçkin sürücü kursu ile iletişime geçebilirsiniz.

Sim Direksiyon Geliştirme Merkezi hem yeni ehliyet almak isteyen adaylara hizmet verirken, hem de Ehliyeti olan kişilere tecrübeli öğretmenler tarafından son model otomatik ve manuel araçlarla özel direksiyon dersi vermektedir.

Sizlerde "ehliyet almak istiyorum" ama ne yapmam gerekiyor bilmiyorum diyenlerdenseniz;

Kursiyerlerine ve danışanlarına, profesyonel hizmet ve doğru eğitim veren aynı zamanda uygun ödeme seçenekleri sunan Sim Direksiyon Geliştirme Merkezi iletişime geçebilirsiniz.

loading