Selçuklu Sürücü Kursu Eğitim Öğretim Ltd.şti.

Selçuklu Sürücü Kursları arasında faaliyet gösteren Selçuklu Sürücü Kursu Eğitim Öğretim Ltd.şti. hakkında detaylı bilgi al ve incele.

Selçuklu Sürücü Kursu Eğitim Öğretim Ltd.şti. İletişim Bilgileri

Yetkili:
(Sultan Yücetürk)
Adres:
Babalık Mah. Vatan Cad. Ergün İş Hanı Selçuklu / Konya

Konya Selçuklu'da faaliyet gösteren Selçuklu Sürücü Kursu Eğitim Öğretim Ltd.şti.; kurulduğu gün itibariyle, daima müşteri memnuniyetini ön planda tutan Selçuklu Sürücü Kursu Eğitim Öğretim Ltd.şti., Uzman eğitmen kadrosu ile yalın bir kurs anlayışının ötesinde, güler yüzle ve teknolojik imkanları kullanarak kursiyerlerine hizmet sunmaktadır.

Sahibi olduğu tecrübeye ek olarak sürekli gelişen teknolojileri takip eden Selçuklu Sürücü Kursu Eğitim Öğretim Ltd.şti.; her geçen gün hizmet kalitesini ve başarılı kursiyer sayısını arttırmaktadır.

Hepsi kendi alanında uzman eğitimci kadrosu ile kursiyerlerine özel programlar ve ileri sürüş tekniğiyle trafik ve sürücü eğitimleri vermektedir.

Kursiyerlerine maksimum özveri ile yaklaşan, olası tüm sorularına hızlıca çözüm ve yanıt bulan Selçuklu Sürücü Kursu Eğitim Öğretim Ltd.şti. ile iletişime geçerek; "Sürücü kursu soruları", "online ehliyet testi linki", "Sürücü kursu sağlık raporu nasıl alınır?", "sürücü kursu sınav sonuçları nereden öğrenilir?", "sürücü kursu sınav yerleri nerelerdir" gibi sorularınızı sorabilir, bilgi alabilir, yönlendirme talep edebilirsiniz.

Eğer sizde; "ehliyet almak istiyorum ne yapmam gerekir?" veya "ehliyetim var ama büyütmek istiyorum" diyorsanız Seçkin sürücü kursu ile iletişime geçebilirsiniz.

Selçuklu Sürücü Kursu Eğitim Öğretim Ltd.şti. hem yeni ehliyet almak isteyen adaylara hizmet verirken, hem de Ehliyeti olan kişilere tecrübeli öğretmenler tarafından son model otomatik ve manuel araçlarla özel direksiyon dersi vermektedir.

Sizlerde "ehliyet almak istiyorum" ama ne yapmam gerekiyor bilmiyorum diyenlerdenseniz;

Kursiyerlerine ve danışanlarına, profesyonel hizmet ve doğru eğitim veren aynı zamanda uygun ödeme seçenekleri sunan Selçuklu Sürücü Kursu Eğitim Öğretim Ltd.şti. iletişime geçebilirsiniz.

loading