Psikoteknik Rehberlik Merkezi

İskenderun Sürücü Kursları arasında faaliyet gösteren Psikoteknik Rehberlik Merkezi hakkında detaylı bilgi al ve incele.

Psikoteknik Rehberlik Merkezi İletişim Bilgileri

Yetkili:
- SRC PSİKOTEKNİK REHBERLİK DANIŞMANLIK YARDIM SAĞLIK HİZMETLERİ LTD.ŞTİ.
Adres:
Yenişehir Mah. Şht. Teğmen Harun Kılıç Cad. 19 İskenderun / Hatay

Hatay İskenderun'da faaliyet gösteren Psikoteknik Rehberlik Merkezi; kurulduğu gün itibariyle, daima müşteri memnuniyetini ön planda tutan Psikoteknik Rehberlik Merkezi, Uzman eğitmen kadrosu ile yalın bir kurs anlayışının ötesinde, güler yüzle ve teknolojik imkanları kullanarak kursiyerlerine hizmet sunmaktadır.

Sahibi olduğu tecrübeye ek olarak sürekli gelişen teknolojileri takip eden Psikoteknik Rehberlik Merkezi; her geçen gün hizmet kalitesini ve başarılı kursiyer sayısını arttırmaktadır.

Hepsi kendi alanında uzman eğitimci kadrosu ile kursiyerlerine özel programlar ve ileri sürüş tekniğiyle trafik ve sürücü eğitimleri vermektedir.

Kursiyerlerine maksimum özveri ile yaklaşan, olası tüm sorularına hızlıca çözüm ve yanıt bulan Psikoteknik Rehberlik Merkezi ile iletişime geçerek; "Sürücü kursu soruları", "online ehliyet testi linki", "Sürücü kursu sağlık raporu nasıl alınır?", "sürücü kursu sınav sonuçları nereden öğrenilir?", "sürücü kursu sınav yerleri nerelerdir" gibi sorularınızı sorabilir, bilgi alabilir, yönlendirme talep edebilirsiniz.

Eğer sizde; "ehliyet almak istiyorum ne yapmam gerekir?" veya "ehliyetim var ama büyütmek istiyorum" diyorsanız Seçkin sürücü kursu ile iletişime geçebilirsiniz.

Psikoteknik Rehberlik Merkezi hem yeni ehliyet almak isteyen adaylara hizmet verirken, hem de Ehliyeti olan kişilere tecrübeli öğretmenler tarafından son model otomatik ve manuel araçlarla özel direksiyon dersi vermektedir.

Sizlerde "ehliyet almak istiyorum" ama ne yapmam gerekiyor bilmiyorum diyenlerdenseniz;

Kursiyerlerine ve danışanlarına, profesyonel hizmet ve doğru eğitim veren aynı zamanda uygun ödeme seçenekleri sunan Psikoteknik Rehberlik Merkezi iletişime geçebilirsiniz.

loading