Özpagüç 34 Src Eğitim Ve Danışmanlık Merkezi

Büyükçekmece Sürücü Kursları arasında faaliyet gösteren Özpagüç 34 Src Eğitim Ve Danışmanlık Merkezi hakkında detaylı bilgi al ve incele.

Özpagüç 34 Src Eğitim Ve Danışmanlık Merkezi İletişim Bilgileri

Yetkili:
- ÖZPAGÜÇ34 EĞİTİM DANIŞMANLIĞI VE TİC.LTD.ŞTİ.
Adres:
Dizdariye Mah. D-100 Karayolu Cad. 15 K:3 Büyükçekmece / İstanbul

İstanbul Büyükçekmece'de faaliyet gösteren Özpagüç 34 Src Eğitim Ve Danışmanlık Merkezi; kurulduğu gün itibariyle, daima müşteri memnuniyetini ön planda tutan Özpagüç 34 Src Eğitim Ve Danışmanlık Merkezi, Uzman eğitmen kadrosu ile yalın bir kurs anlayışının ötesinde, güler yüzle ve teknolojik imkanları kullanarak kursiyerlerine hizmet sunmaktadır.

Sahibi olduğu tecrübeye ek olarak sürekli gelişen teknolojileri takip eden Özpagüç 34 Src Eğitim Ve Danışmanlık Merkezi; her geçen gün hizmet kalitesini ve başarılı kursiyer sayısını arttırmaktadır.

Hepsi kendi alanında uzman eğitimci kadrosu ile kursiyerlerine özel programlar ve ileri sürüş tekniğiyle trafik ve sürücü eğitimleri vermektedir.

Kursiyerlerine maksimum özveri ile yaklaşan, olası tüm sorularına hızlıca çözüm ve yanıt bulan Özpagüç 34 Src Eğitim Ve Danışmanlık Merkezi ile iletişime geçerek; "Sürücü kursu soruları", "online ehliyet testi linki", "Sürücü kursu sağlık raporu nasıl alınır?", "sürücü kursu sınav sonuçları nereden öğrenilir?", "sürücü kursu sınav yerleri nerelerdir" gibi sorularınızı sorabilir, bilgi alabilir, yönlendirme talep edebilirsiniz.

Eğer sizde; "ehliyet almak istiyorum ne yapmam gerekir?" veya "ehliyetim var ama büyütmek istiyorum" diyorsanız Seçkin sürücü kursu ile iletişime geçebilirsiniz.

Özpagüç 34 Src Eğitim Ve Danışmanlık Merkezi hem yeni ehliyet almak isteyen adaylara hizmet verirken, hem de Ehliyeti olan kişilere tecrübeli öğretmenler tarafından son model otomatik ve manuel araçlarla özel direksiyon dersi vermektedir.

Sizlerde "ehliyet almak istiyorum" ama ne yapmam gerekiyor bilmiyorum diyenlerdenseniz;

Kursiyerlerine ve danışanlarına, profesyonel hizmet ve doğru eğitim veren aynı zamanda uygun ödeme seçenekleri sunan Özpagüç 34 Src Eğitim Ve Danışmanlık Merkezi iletişime geçebilirsiniz.

loading