Özel Tay Sürücü Okulları Bahçeşehir Şubesi

Başakşehir Sürücü Kursları arasında faaliyet gösteren Özel Tay Sürücü Okulları Bahçeşehir Şubesi hakkında detaylı bilgi al ve incele.

Özel Tay Sürücü Okulları Bahçeşehir Şubesi İletişim Bilgileri

Yetkili:
- TAY EĞİTİM ÖĞRETİM TURİZM SAĞLIK İNŞAAT SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ.
Adres:
Bahçeşehir 1. Kısım Mah. Kemal Sunal Cad. 8 Defne 3 Ada Villa Başakşehir / İstanbul
Telefon:

İstanbul Başakşehir'da faaliyet gösteren Özel Tay Sürücü Okulları Bahçeşehir Şubesi; kurulduğu gün itibariyle, daima müşteri memnuniyetini ön planda tutan Özel Tay Sürücü Okulları Bahçeşehir Şubesi, Uzman eğitmen kadrosu ile yalın bir kurs anlayışının ötesinde, güler yüzle ve teknolojik imkanları kullanarak kursiyerlerine hizmet sunmaktadır.

Sahibi olduğu tecrübeye ek olarak sürekli gelişen teknolojileri takip eden Özel Tay Sürücü Okulları Bahçeşehir Şubesi; her geçen gün hizmet kalitesini ve başarılı kursiyer sayısını arttırmaktadır.

Hepsi kendi alanında uzman eğitimci kadrosu ile kursiyerlerine özel programlar ve ileri sürüş tekniğiyle trafik ve sürücü eğitimleri vermektedir.

Kursiyerlerine maksimum özveri ile yaklaşan, olası tüm sorularına hızlıca çözüm ve yanıt bulan Özel Tay Sürücü Okulları Bahçeşehir Şubesi ile iletişime geçerek; "Sürücü kursu soruları", "online ehliyet testi linki", "Sürücü kursu sağlık raporu nasıl alınır?", "sürücü kursu sınav sonuçları nereden öğrenilir?", "sürücü kursu sınav yerleri nerelerdir" gibi sorularınızı sorabilir, bilgi alabilir, yönlendirme talep edebilirsiniz.

Eğer sizde; "ehliyet almak istiyorum ne yapmam gerekir?" veya "ehliyetim var ama büyütmek istiyorum" diyorsanız Seçkin sürücü kursu ile iletişime geçebilirsiniz.

Özel Tay Sürücü Okulları Bahçeşehir Şubesi hem yeni ehliyet almak isteyen adaylara hizmet verirken, hem de Ehliyeti olan kişilere tecrübeli öğretmenler tarafından son model otomatik ve manuel araçlarla özel direksiyon dersi vermektedir.

Sizlerde "ehliyet almak istiyorum" ama ne yapmam gerekiyor bilmiyorum diyenlerdenseniz;

Kursiyerlerine ve danışanlarına, profesyonel hizmet ve doğru eğitim veren aynı zamanda uygun ödeme seçenekleri sunan Özel Tay Sürücü Okulları Bahçeşehir Şubesi iletişime geçebilirsiniz.

loading