Özel Taşer Sürücü Kursu 2. Şube

Bağcılar Sürücü Kursları arasında faaliyet gösteren Özel Taşer Sürücü Kursu 2. Şube hakkında detaylı bilgi al ve incele.

Özel Taşer Sürücü Kursu 2. Şube İletişim Bilgileri

Yetkili:
- TAŞER MOTORLU TAŞIT SÜRÜCÜLERİ ÖZEL EĞİTİM KURUMLARI LTD.ŞTİ. (Mehmet Tül)
Adres:
Çınar Mah. İstanbul Cad. 6. Sok. 4 K:5 Bağcılar / İstanbul

İstanbul Bağcılar'da faaliyet gösteren Özel Taşer Sürücü Kursu 2. Şube; kurulduğu gün itibariyle, daima müşteri memnuniyetini ön planda tutan Özel Taşer Sürücü Kursu 2. Şube, Uzman eğitmen kadrosu ile yalın bir kurs anlayışının ötesinde, güler yüzle ve teknolojik imkanları kullanarak kursiyerlerine hizmet sunmaktadır.

Sahibi olduğu tecrübeye ek olarak sürekli gelişen teknolojileri takip eden Özel Taşer Sürücü Kursu 2. Şube; her geçen gün hizmet kalitesini ve başarılı kursiyer sayısını arttırmaktadır.

Hepsi kendi alanında uzman eğitimci kadrosu ile kursiyerlerine özel programlar ve ileri sürüş tekniğiyle trafik ve sürücü eğitimleri vermektedir.

Kursiyerlerine maksimum özveri ile yaklaşan, olası tüm sorularına hızlıca çözüm ve yanıt bulan Özel Taşer Sürücü Kursu 2. Şube ile iletişime geçerek; "Sürücü kursu soruları", "online ehliyet testi linki", "Sürücü kursu sağlık raporu nasıl alınır?", "sürücü kursu sınav sonuçları nereden öğrenilir?", "sürücü kursu sınav yerleri nerelerdir" gibi sorularınızı sorabilir, bilgi alabilir, yönlendirme talep edebilirsiniz.

Eğer sizde; "ehliyet almak istiyorum ne yapmam gerekir?" veya "ehliyetim var ama büyütmek istiyorum" diyorsanız Seçkin sürücü kursu ile iletişime geçebilirsiniz.

Özel Taşer Sürücü Kursu 2. Şube hem yeni ehliyet almak isteyen adaylara hizmet verirken, hem de Ehliyeti olan kişilere tecrübeli öğretmenler tarafından son model otomatik ve manuel araçlarla özel direksiyon dersi vermektedir.

Sizlerde "ehliyet almak istiyorum" ama ne yapmam gerekiyor bilmiyorum diyenlerdenseniz;

Kursiyerlerine ve danışanlarına, profesyonel hizmet ve doğru eğitim veren aynı zamanda uygun ödeme seçenekleri sunan Özel Taşer Sürücü Kursu 2. Şube iletişime geçebilirsiniz.

loading