Özel Süleyman Rana Karaman Sürücü Kursu

Pendik Sürücü Kursları arasında faaliyet gösteren Özel Süleyman Rana Karaman Sürücü Kursu hakkında detaylı bilgi al ve incele.

Özel Süleyman Rana Karaman Sürücü Kursu İletişim Bilgileri

Yetkili:
- ÖZEL SRK EĞİTİM KURUMLARI TİC.LTD.ŞTİ. (Recep Karaman)
Adres:
Şeyhli Mah. Seyit Ali Sok. 8 Efe İş Mrk. K:2 D:6 Pendik / İstanbul

İstanbul Pendik'te faaliyet gösteren Özel Süleyman Rana Karaman Sürücü Kursu; kurulduğu gün itibariyle, daima müşteri memnuniyetini ön planda tutan Özel Süleyman Rana Karaman Sürücü Kursu, Uzman eğitmen kadrosu ile yalın bir kurs anlayışının ötesinde, güler yüzle ve teknolojik imkanları kullanarak kursiyerlerine hizmet sunmaktadır.

Sahibi olduğu tecrübeye ek olarak sürekli gelişen teknolojileri takip eden Özel Süleyman Rana Karaman Sürücü Kursu; her geçen gün hizmet kalitesini ve başarılı kursiyer sayısını arttırmaktadır.

Hepsi kendi alanında uzman eğitimci kadrosu ile kursiyerlerine özel programlar ve ileri sürüş tekniğiyle trafik ve sürücü eğitimleri vermektedir.

Kursiyerlerine maksimum özveri ile yaklaşan, olası tüm sorularına hızlıca çözüm ve yanıt bulan Özel Süleyman Rana Karaman Sürücü Kursu ile iletişime geçerek; "Sürücü kursu soruları", "online ehliyet testi linki", "Sürücü kursu sağlık raporu nasıl alınır?", "sürücü kursu sınav sonuçları nereden öğrenilir?", "sürücü kursu sınav yerleri nerelerdir" gibi sorularınızı sorabilir, bilgi alabilir, yönlendirme talep edebilirsiniz.

Eğer sizde; "ehliyet almak istiyorum ne yapmam gerekir?" veya "ehliyetim var ama büyütmek istiyorum" diyorsanız Seçkin sürücü kursu ile iletişime geçebilirsiniz.

Özel Süleyman Rana Karaman Sürücü Kursu hem yeni ehliyet almak isteyen adaylara hizmet verirken, hem de Ehliyeti olan kişilere tecrübeli öğretmenler tarafından son model otomatik ve manuel araçlarla özel direksiyon dersi vermektedir.

Sizlerde "ehliyet almak istiyorum" ama ne yapmam gerekiyor bilmiyorum diyenlerdenseniz;

Kursiyerlerine ve danışanlarına, profesyonel hizmet ve doğru eğitim veren aynı zamanda uygun ödeme seçenekleri sunan Özel Süleyman Rana Karaman Sürücü Kursu iletişime geçebilirsiniz.

loading