Özel Salihli Src Eğitim Merkezi

Salihli Sürücü Kursları arasında faaliyet gösteren Özel Salihli Src Eğitim Merkezi hakkında detaylı bilgi al ve incele.

Özel Salihli Src Eğitim Merkezi İletişim Bilgileri

Yetkili:
(Hasan Tahsin Hınçal)
Adres:
Atatürk Mah. 638 Sok. 3/E Akgül İş Mrk. Salihli / Manisa

Manisa Salihli'de faaliyet gösteren Özel Salihli Src Eğitim Merkezi; kurulduğu gün itibariyle, daima müşteri memnuniyetini ön planda tutan Özel Salihli Src Eğitim Merkezi, Uzman eğitmen kadrosu ile yalın bir kurs anlayışının ötesinde, güler yüzle ve teknolojik imkanları kullanarak kursiyerlerine hizmet sunmaktadır.

Sahibi olduğu tecrübeye ek olarak sürekli gelişen teknolojileri takip eden Özel Salihli Src Eğitim Merkezi; her geçen gün hizmet kalitesini ve başarılı kursiyer sayısını arttırmaktadır.

Hepsi kendi alanında uzman eğitimci kadrosu ile kursiyerlerine özel programlar ve ileri sürüş tekniğiyle trafik ve sürücü eğitimleri vermektedir.

Kursiyerlerine maksimum özveri ile yaklaşan, olası tüm sorularına hızlıca çözüm ve yanıt bulan Özel Salihli Src Eğitim Merkezi ile iletişime geçerek; "Sürücü kursu soruları", "online ehliyet testi linki", "Sürücü kursu sağlık raporu nasıl alınır?", "sürücü kursu sınav sonuçları nereden öğrenilir?", "sürücü kursu sınav yerleri nerelerdir" gibi sorularınızı sorabilir, bilgi alabilir, yönlendirme talep edebilirsiniz.

Eğer sizde; "ehliyet almak istiyorum ne yapmam gerekir?" veya "ehliyetim var ama büyütmek istiyorum" diyorsanız Seçkin sürücü kursu ile iletişime geçebilirsiniz.

Özel Salihli Src Eğitim Merkezi hem yeni ehliyet almak isteyen adaylara hizmet verirken, hem de Ehliyeti olan kişilere tecrübeli öğretmenler tarafından son model otomatik ve manuel araçlarla özel direksiyon dersi vermektedir.

Sizlerde "ehliyet almak istiyorum" ama ne yapmam gerekiyor bilmiyorum diyenlerdenseniz;

Kursiyerlerine ve danışanlarına, profesyonel hizmet ve doğru eğitim veren aynı zamanda uygun ödeme seçenekleri sunan Özel Salihli Src Eğitim Merkezi iletişime geçebilirsiniz.

loading