Özel Öz Lider Motorlu Taşıt Sürücüleri Kursu Çumra Şubesi

Çumra Sürücü Kursları arasında faaliyet gösteren Özel Öz Lider Motorlu Taşıt Sürücüleri Kursu Çumra Şubesi hakkında detaylı bilgi al ve incele.

Özel Öz Lider Motorlu Taşıt Sürücüleri Kursu Çumra Şubesi İletişim Bilgileri

Yetkili:
- SERHAT ÖZEL EĞİTİM HİZMETLERİ TAŞIMACILIK SAN.TİC.LTD.ŞTİ. (Rafet Gülşen)
Adres:
İzzetbey Mah. Gül Sok. Çumra / Konya

Konya Çumra'da faaliyet gösteren Özel Öz Lider Motorlu Taşıt Sürücüleri Kursu Çumra Şubesi; kurulduğu gün itibariyle, daima müşteri memnuniyetini ön planda tutan Özel Öz Lider Motorlu Taşıt Sürücüleri Kursu Çumra Şubesi, Uzman eğitmen kadrosu ile yalın bir kurs anlayışının ötesinde, güler yüzle ve teknolojik imkanları kullanarak kursiyerlerine hizmet sunmaktadır.

Sahibi olduğu tecrübeye ek olarak sürekli gelişen teknolojileri takip eden Özel Öz Lider Motorlu Taşıt Sürücüleri Kursu Çumra Şubesi; her geçen gün hizmet kalitesini ve başarılı kursiyer sayısını arttırmaktadır.

Hepsi kendi alanında uzman eğitimci kadrosu ile kursiyerlerine özel programlar ve ileri sürüş tekniğiyle trafik ve sürücü eğitimleri vermektedir.

Kursiyerlerine maksimum özveri ile yaklaşan, olası tüm sorularına hızlıca çözüm ve yanıt bulan Özel Öz Lider Motorlu Taşıt Sürücüleri Kursu Çumra Şubesi ile iletişime geçerek; "Sürücü kursu soruları", "online ehliyet testi linki", "Sürücü kursu sağlık raporu nasıl alınır?", "sürücü kursu sınav sonuçları nereden öğrenilir?", "sürücü kursu sınav yerleri nerelerdir" gibi sorularınızı sorabilir, bilgi alabilir, yönlendirme talep edebilirsiniz.

Eğer sizde; "ehliyet almak istiyorum ne yapmam gerekir?" veya "ehliyetim var ama büyütmek istiyorum" diyorsanız Seçkin sürücü kursu ile iletişime geçebilirsiniz.

Özel Öz Lider Motorlu Taşıt Sürücüleri Kursu Çumra Şubesi hem yeni ehliyet almak isteyen adaylara hizmet verirken, hem de Ehliyeti olan kişilere tecrübeli öğretmenler tarafından son model otomatik ve manuel araçlarla özel direksiyon dersi vermektedir.

Sizlerde "ehliyet almak istiyorum" ama ne yapmam gerekiyor bilmiyorum diyenlerdenseniz;

Kursiyerlerine ve danışanlarına, profesyonel hizmet ve doğru eğitim veren aynı zamanda uygun ödeme seçenekleri sunan Özel Öz Lider Motorlu Taşıt Sürücüleri Kursu Çumra Şubesi iletişime geçebilirsiniz.

loading