Özel Öğretmen Sürücü Kursu

Tepebaşı Sürücü Kursları arasında faaliyet gösteren Özel Öğretmen Sürücü Kursu hakkında detaylı bilgi al ve incele.

Özel Öğretmen Sürücü Kursu İletişim Bilgileri

Yetkili:
- ÖZEL ÖĞRETMEN SÜRÜCÜ KURSU YATIRIM VE KONAKLAMA HİZMETLERİ SAN.TİC.LTD.ŞTİ.
Adres:
Mustafa Kemal Paşa Mah. Köprübaşı Cad. 13 Çıkıllılar İşh. Tepebaşı / Eskişehir

Eskişehir Tepebaşı'da faaliyet gösteren Özel Öğretmen Sürücü Kursu; kurulduğu gün itibariyle, daima müşteri memnuniyetini ön planda tutan Özel Öğretmen Sürücü Kursu, Uzman eğitmen kadrosu ile yalın bir kurs anlayışının ötesinde, güler yüzle ve teknolojik imkanları kullanarak kursiyerlerine hizmet sunmaktadır.

Sahibi olduğu tecrübeye ek olarak sürekli gelişen teknolojileri takip eden Özel Öğretmen Sürücü Kursu; her geçen gün hizmet kalitesini ve başarılı kursiyer sayısını arttırmaktadır.

Hepsi kendi alanında uzman eğitimci kadrosu ile kursiyerlerine özel programlar ve ileri sürüş tekniğiyle trafik ve sürücü eğitimleri vermektedir.

Kursiyerlerine maksimum özveri ile yaklaşan, olası tüm sorularına hızlıca çözüm ve yanıt bulan Özel Öğretmen Sürücü Kursu ile iletişime geçerek; "Sürücü kursu soruları", "online ehliyet testi linki", "Sürücü kursu sağlık raporu nasıl alınır?", "sürücü kursu sınav sonuçları nereden öğrenilir?", "sürücü kursu sınav yerleri nerelerdir" gibi sorularınızı sorabilir, bilgi alabilir, yönlendirme talep edebilirsiniz.

Eğer sizde; "ehliyet almak istiyorum ne yapmam gerekir?" veya "ehliyetim var ama büyütmek istiyorum" diyorsanız Seçkin sürücü kursu ile iletişime geçebilirsiniz.

Özel Öğretmen Sürücü Kursu hem yeni ehliyet almak isteyen adaylara hizmet verirken, hem de Ehliyeti olan kişilere tecrübeli öğretmenler tarafından son model otomatik ve manuel araçlarla özel direksiyon dersi vermektedir.

Sizlerde "ehliyet almak istiyorum" ama ne yapmam gerekiyor bilmiyorum diyenlerdenseniz;

Kursiyerlerine ve danışanlarına, profesyonel hizmet ve doğru eğitim veren aynı zamanda uygun ödeme seçenekleri sunan Özel Öğretmen Sürücü Kursu iletişime geçebilirsiniz.

loading