Özel Köksal Sürücü Kursu Salihli Şubesi

Salihli Sürücü Kursları arasında faaliyet gösteren Özel Köksal Sürücü Kursu Salihli Şubesi hakkında detaylı bilgi al ve incele.

Özel Köksal Sürücü Kursu Salihli Şubesi İletişim Bilgileri

Yetkili:
(Yusuf Köksal)
Adres:
Mithatpaşa Mah. 16 Sok. 1 (Atalay İş Hanı İçerisinde) Salihli / Manisa

Manisa Salihli'de faaliyet gösteren Özel Köksal Sürücü Kursu Salihli Şubesi; kurulduğu gün itibariyle, daima müşteri memnuniyetini ön planda tutan Özel Köksal Sürücü Kursu Salihli Şubesi, Uzman eğitmen kadrosu ile yalın bir kurs anlayışının ötesinde, güler yüzle ve teknolojik imkanları kullanarak kursiyerlerine hizmet sunmaktadır.

Sahibi olduğu tecrübeye ek olarak sürekli gelişen teknolojileri takip eden Özel Köksal Sürücü Kursu Salihli Şubesi; her geçen gün hizmet kalitesini ve başarılı kursiyer sayısını arttırmaktadır.

Hepsi kendi alanında uzman eğitimci kadrosu ile kursiyerlerine özel programlar ve ileri sürüş tekniğiyle trafik ve sürücü eğitimleri vermektedir.

Kursiyerlerine maksimum özveri ile yaklaşan, olası tüm sorularına hızlıca çözüm ve yanıt bulan Özel Köksal Sürücü Kursu Salihli Şubesi ile iletişime geçerek; "Sürücü kursu soruları", "online ehliyet testi linki", "Sürücü kursu sağlık raporu nasıl alınır?", "sürücü kursu sınav sonuçları nereden öğrenilir?", "sürücü kursu sınav yerleri nerelerdir" gibi sorularınızı sorabilir, bilgi alabilir, yönlendirme talep edebilirsiniz.

Eğer sizde; "ehliyet almak istiyorum ne yapmam gerekir?" veya "ehliyetim var ama büyütmek istiyorum" diyorsanız Seçkin sürücü kursu ile iletişime geçebilirsiniz.

Özel Köksal Sürücü Kursu Salihli Şubesi hem yeni ehliyet almak isteyen adaylara hizmet verirken, hem de Ehliyeti olan kişilere tecrübeli öğretmenler tarafından son model otomatik ve manuel araçlarla özel direksiyon dersi vermektedir.

Sizlerde "ehliyet almak istiyorum" ama ne yapmam gerekiyor bilmiyorum diyenlerdenseniz;

Kursiyerlerine ve danışanlarına, profesyonel hizmet ve doğru eğitim veren aynı zamanda uygun ödeme seçenekleri sunan Özel Köksal Sürücü Kursu Salihli Şubesi iletişime geçebilirsiniz.

loading