Özel Kanarya Motorlu Taşıt Sürücüleri Kursu Söğütlü Çeşme Şubesi

Küçükçekmece Sürücü Kursları arasında faaliyet gösteren Özel Kanarya Motorlu Taşıt Sürücüleri Kursu Söğütlü Çeşme Şubesi hakkında detaylı bilgi al ve incele.

Özel Kanarya Motorlu Taşıt Sürücüleri Kursu Söğütlü Çeşme Şubesi İletişim Bilgileri

Yetkili:
(Hakan Müjdeci)
Adres:
Söğütlü Çeşme Mah. Fevzi Çakmak Cad. 24/C K:Zemin Küçükçekmece / İstanbul

İstanbul Küçükçekmece'de faaliyet gösteren Özel Kanarya Motorlu Taşıt Sürücüleri Kursu Söğütlü Çeşme Şubesi; kurulduğu gün itibariyle, daima müşteri memnuniyetini ön planda tutan Özel Kanarya Motorlu Taşıt Sürücüleri Kursu Söğütlü Çeşme Şubesi, Uzman eğitmen kadrosu ile yalın bir kurs anlayışının ötesinde, güler yüzle ve teknolojik imkanları kullanarak kursiyerlerine hizmet sunmaktadır.

Sahibi olduğu tecrübeye ek olarak sürekli gelişen teknolojileri takip eden Özel Kanarya Motorlu Taşıt Sürücüleri Kursu Söğütlü Çeşme Şubesi; her geçen gün hizmet kalitesini ve başarılı kursiyer sayısını arttırmaktadır.

Hepsi kendi alanında uzman eğitimci kadrosu ile kursiyerlerine özel programlar ve ileri sürüş tekniğiyle trafik ve sürücü eğitimleri vermektedir.

Kursiyerlerine maksimum özveri ile yaklaşan, olası tüm sorularına hızlıca çözüm ve yanıt bulan Özel Kanarya Motorlu Taşıt Sürücüleri Kursu Söğütlü Çeşme Şubesi ile iletişime geçerek; "Sürücü kursu soruları", "online ehliyet testi linki", "Sürücü kursu sağlık raporu nasıl alınır?", "sürücü kursu sınav sonuçları nereden öğrenilir?", "sürücü kursu sınav yerleri nerelerdir" gibi sorularınızı sorabilir, bilgi alabilir, yönlendirme talep edebilirsiniz.

Eğer sizde; "ehliyet almak istiyorum ne yapmam gerekir?" veya "ehliyetim var ama büyütmek istiyorum" diyorsanız Seçkin sürücü kursu ile iletişime geçebilirsiniz.

Özel Kanarya Motorlu Taşıt Sürücüleri Kursu Söğütlü Çeşme Şubesi hem yeni ehliyet almak isteyen adaylara hizmet verirken, hem de Ehliyeti olan kişilere tecrübeli öğretmenler tarafından son model otomatik ve manuel araçlarla özel direksiyon dersi vermektedir.

Sizlerde "ehliyet almak istiyorum" ama ne yapmam gerekiyor bilmiyorum diyenlerdenseniz;

Kursiyerlerine ve danışanlarına, profesyonel hizmet ve doğru eğitim veren aynı zamanda uygun ödeme seçenekleri sunan Özel Kanarya Motorlu Taşıt Sürücüleri Kursu Söğütlü Çeşme Şubesi iletişime geçebilirsiniz.

loading