Özel Kağıthane Psikoteknik Değerlendirme Merkezi

Kağıthane Sürücü Kursları arasında faaliyet gösteren Özel Kağıthane Psikoteknik Değerlendirme Merkezi hakkında detaylı bilgi al ve incele.

Özel Kağıthane Psikoteknik Değerlendirme Merkezi İletişim Bilgileri

Yetkili:
- KAĞITHANE SÜRÜCÜ KURSU VE TURİZM LTD.ŞTİ.
Adres:
Merkez Mah. Nurhan Sok. 2 K:1 D:2 Kağıthane / İstanbul

İstanbul Kağıthane'de faaliyet gösteren Özel Kağıthane Psikoteknik Değerlendirme Merkezi; kurulduğu gün itibariyle, daima müşteri memnuniyetini ön planda tutan Özel Kağıthane Psikoteknik Değerlendirme Merkezi, Uzman eğitmen kadrosu ile yalın bir kurs anlayışının ötesinde, güler yüzle ve teknolojik imkanları kullanarak kursiyerlerine hizmet sunmaktadır.

Sahibi olduğu tecrübeye ek olarak sürekli gelişen teknolojileri takip eden Özel Kağıthane Psikoteknik Değerlendirme Merkezi; her geçen gün hizmet kalitesini ve başarılı kursiyer sayısını arttırmaktadır.

Hepsi kendi alanında uzman eğitimci kadrosu ile kursiyerlerine özel programlar ve ileri sürüş tekniğiyle trafik ve sürücü eğitimleri vermektedir.

Kursiyerlerine maksimum özveri ile yaklaşan, olası tüm sorularına hızlıca çözüm ve yanıt bulan Özel Kağıthane Psikoteknik Değerlendirme Merkezi ile iletişime geçerek; "Sürücü kursu soruları", "online ehliyet testi linki", "Sürücü kursu sağlık raporu nasıl alınır?", "sürücü kursu sınav sonuçları nereden öğrenilir?", "sürücü kursu sınav yerleri nerelerdir" gibi sorularınızı sorabilir, bilgi alabilir, yönlendirme talep edebilirsiniz.

Eğer sizde; "ehliyet almak istiyorum ne yapmam gerekir?" veya "ehliyetim var ama büyütmek istiyorum" diyorsanız Seçkin sürücü kursu ile iletişime geçebilirsiniz.

Özel Kağıthane Psikoteknik Değerlendirme Merkezi hem yeni ehliyet almak isteyen adaylara hizmet verirken, hem de Ehliyeti olan kişilere tecrübeli öğretmenler tarafından son model otomatik ve manuel araçlarla özel direksiyon dersi vermektedir.

Sizlerde "ehliyet almak istiyorum" ama ne yapmam gerekiyor bilmiyorum diyenlerdenseniz;

Kursiyerlerine ve danışanlarına, profesyonel hizmet ve doğru eğitim veren aynı zamanda uygun ödeme seçenekleri sunan Özel Kağıthane Psikoteknik Değerlendirme Merkezi iletişime geçebilirsiniz.

loading