Özel Etlik Sürücü Kursları

Keçiören Sürücü Kursları arasında faaliyet gösteren Özel Etlik Sürücü Kursları hakkında detaylı bilgi al ve incele.

Özel Etlik Sürücü Kursları İletişim Bilgileri

Yetkili:
- BEZİRGAN EĞİTİM TURİZM İNŞAAT OTOMOTİV İTHALAT İHRACAT SAN.A.Ş.
Adres:
Aşağı Eğlence Mah. Susurluk Sok. 3/17 Keçiören / Ankara

Ankara Keçiören'da faaliyet gösteren Özel Etlik Sürücü Kursları; kurulduğu gün itibariyle, daima müşteri memnuniyetini ön planda tutan Özel Etlik Sürücü Kursları, Uzman eğitmen kadrosu ile yalın bir kurs anlayışının ötesinde, güler yüzle ve teknolojik imkanları kullanarak kursiyerlerine hizmet sunmaktadır.

Sahibi olduğu tecrübeye ek olarak sürekli gelişen teknolojileri takip eden Özel Etlik Sürücü Kursları; her geçen gün hizmet kalitesini ve başarılı kursiyer sayısını arttırmaktadır.

Hepsi kendi alanında uzman eğitimci kadrosu ile kursiyerlerine özel programlar ve ileri sürüş tekniğiyle trafik ve sürücü eğitimleri vermektedir.

Kursiyerlerine maksimum özveri ile yaklaşan, olası tüm sorularına hızlıca çözüm ve yanıt bulan Özel Etlik Sürücü Kursları ile iletişime geçerek; "Sürücü kursu soruları", "online ehliyet testi linki", "Sürücü kursu sağlık raporu nasıl alınır?", "sürücü kursu sınav sonuçları nereden öğrenilir?", "sürücü kursu sınav yerleri nerelerdir" gibi sorularınızı sorabilir, bilgi alabilir, yönlendirme talep edebilirsiniz.

Eğer sizde; "ehliyet almak istiyorum ne yapmam gerekir?" veya "ehliyetim var ama büyütmek istiyorum" diyorsanız Seçkin sürücü kursu ile iletişime geçebilirsiniz.

Özel Etlik Sürücü Kursları hem yeni ehliyet almak isteyen adaylara hizmet verirken, hem de Ehliyeti olan kişilere tecrübeli öğretmenler tarafından son model otomatik ve manuel araçlarla özel direksiyon dersi vermektedir.

Sizlerde "ehliyet almak istiyorum" ama ne yapmam gerekiyor bilmiyorum diyenlerdenseniz;

Kursiyerlerine ve danışanlarına, profesyonel hizmet ve doğru eğitim veren aynı zamanda uygun ödeme seçenekleri sunan Özel Etlik Sürücü Kursları iletişime geçebilirsiniz.

loading