Özel Efe Sürücü Kursu & Kitap Kırtasiye

Kayapınar Sürücü Kursları arasında faaliyet gösteren Özel Efe Sürücü Kursu & Kitap Kırtasiye hakkında detaylı bilgi al ve incele.

Özel Efe Sürücü Kursu & Kitap Kırtasiye İletişim Bilgileri

Yetkili:
- KARZAN ÖZEL EĞİTİM KIRTASİYE GIDA İNŞAAT NAKLİYAT İTHALAT İHRACAT SAN.TİC.LTD.ŞTİ.
Adres:
Huzurevleri Mah. Diclekent Blv. 58/B Kayapınar / Diyarbakır

Diyarbakır Kayapınar'da faaliyet gösteren Özel Efe Sürücü Kursu & Kitap Kırtasiye; kurulduğu gün itibariyle, daima müşteri memnuniyetini ön planda tutan Özel Efe Sürücü Kursu & Kitap Kırtasiye, Uzman eğitmen kadrosu ile yalın bir kurs anlayışının ötesinde, güler yüzle ve teknolojik imkanları kullanarak kursiyerlerine hizmet sunmaktadır.

Sahibi olduğu tecrübeye ek olarak sürekli gelişen teknolojileri takip eden Özel Efe Sürücü Kursu & Kitap Kırtasiye; her geçen gün hizmet kalitesini ve başarılı kursiyer sayısını arttırmaktadır.

Hepsi kendi alanında uzman eğitimci kadrosu ile kursiyerlerine özel programlar ve ileri sürüş tekniğiyle trafik ve sürücü eğitimleri vermektedir.

Kursiyerlerine maksimum özveri ile yaklaşan, olası tüm sorularına hızlıca çözüm ve yanıt bulan Özel Efe Sürücü Kursu & Kitap Kırtasiye ile iletişime geçerek; "Sürücü kursu soruları", "online ehliyet testi linki", "Sürücü kursu sağlık raporu nasıl alınır?", "sürücü kursu sınav sonuçları nereden öğrenilir?", "sürücü kursu sınav yerleri nerelerdir" gibi sorularınızı sorabilir, bilgi alabilir, yönlendirme talep edebilirsiniz.

Eğer sizde; "ehliyet almak istiyorum ne yapmam gerekir?" veya "ehliyetim var ama büyütmek istiyorum" diyorsanız Seçkin sürücü kursu ile iletişime geçebilirsiniz.

Özel Efe Sürücü Kursu & Kitap Kırtasiye hem yeni ehliyet almak isteyen adaylara hizmet verirken, hem de Ehliyeti olan kişilere tecrübeli öğretmenler tarafından son model otomatik ve manuel araçlarla özel direksiyon dersi vermektedir.

Sizlerde "ehliyet almak istiyorum" ama ne yapmam gerekiyor bilmiyorum diyenlerdenseniz;

Kursiyerlerine ve danışanlarına, profesyonel hizmet ve doğru eğitim veren aynı zamanda uygun ödeme seçenekleri sunan Özel Efe Sürücü Kursu & Kitap Kırtasiye iletişime geçebilirsiniz.

loading