Özdetay Sürücü Kursu

Gaziosmanpaşa Sürücü Kursları arasında faaliyet gösteren Özdetay Sürücü Kursu hakkında detaylı bilgi al ve incele.

Özdetay Sürücü Kursu İletişim Bilgileri

Yetkili:
- DETAY BİLGİSAYAR EĞİTİM SAN.TİC.LTD.ŞTİ. (İdris Akpınar)
Adres:
Merkez Mah. Salihpaşa Cad. Huzur Sok. 2 K:4 Gaziosmanpaşa / İstanbul

İstanbul Gaziosmanpaşa'da faaliyet gösteren Özdetay Sürücü Kursu; kurulduğu gün itibariyle, daima müşteri memnuniyetini ön planda tutan Özdetay Sürücü Kursu, Uzman eğitmen kadrosu ile yalın bir kurs anlayışının ötesinde, güler yüzle ve teknolojik imkanları kullanarak kursiyerlerine hizmet sunmaktadır.

Sahibi olduğu tecrübeye ek olarak sürekli gelişen teknolojileri takip eden Özdetay Sürücü Kursu; her geçen gün hizmet kalitesini ve başarılı kursiyer sayısını arttırmaktadır.

Hepsi kendi alanında uzman eğitimci kadrosu ile kursiyerlerine özel programlar ve ileri sürüş tekniğiyle trafik ve sürücü eğitimleri vermektedir.

Kursiyerlerine maksimum özveri ile yaklaşan, olası tüm sorularına hızlıca çözüm ve yanıt bulan Özdetay Sürücü Kursu ile iletişime geçerek; "Sürücü kursu soruları", "online ehliyet testi linki", "Sürücü kursu sağlık raporu nasıl alınır?", "sürücü kursu sınav sonuçları nereden öğrenilir?", "sürücü kursu sınav yerleri nerelerdir" gibi sorularınızı sorabilir, bilgi alabilir, yönlendirme talep edebilirsiniz.

Eğer sizde; "ehliyet almak istiyorum ne yapmam gerekir?" veya "ehliyetim var ama büyütmek istiyorum" diyorsanız Seçkin sürücü kursu ile iletişime geçebilirsiniz.

Özdetay Sürücü Kursu hem yeni ehliyet almak isteyen adaylara hizmet verirken, hem de Ehliyeti olan kişilere tecrübeli öğretmenler tarafından son model otomatik ve manuel araçlarla özel direksiyon dersi vermektedir.

Sizlerde "ehliyet almak istiyorum" ama ne yapmam gerekiyor bilmiyorum diyenlerdenseniz;

Kursiyerlerine ve danışanlarına, profesyonel hizmet ve doğru eğitim veren aynı zamanda uygun ödeme seçenekleri sunan Özdetay Sürücü Kursu iletişime geçebilirsiniz.

loading