Özdamla Sürücü Kursu Dağyolu Şubesi

Bağcılar Sürücü Kursları arasında faaliyet gösteren Özdamla Sürücü Kursu Dağyolu Şubesi hakkında detaylı bilgi al ve incele.

Özdamla Sürücü Kursu Dağyolu Şubesi İletişim Bilgileri

Yetkili:
(Ali Boztepe)
Adres:
Fevziçakmak Mah. Osman Gazi Cad. 169 K:1 D:2 Bağcılar / İstanbul

İstanbul Bağcılar'da faaliyet gösteren Özdamla Sürücü Kursu Dağyolu Şubesi; kurulduğu gün itibariyle, daima müşteri memnuniyetini ön planda tutan Özdamla Sürücü Kursu Dağyolu Şubesi, Uzman eğitmen kadrosu ile yalın bir kurs anlayışının ötesinde, güler yüzle ve teknolojik imkanları kullanarak kursiyerlerine hizmet sunmaktadır.

Sahibi olduğu tecrübeye ek olarak sürekli gelişen teknolojileri takip eden Özdamla Sürücü Kursu Dağyolu Şubesi; her geçen gün hizmet kalitesini ve başarılı kursiyer sayısını arttırmaktadır.

Hepsi kendi alanında uzman eğitimci kadrosu ile kursiyerlerine özel programlar ve ileri sürüş tekniğiyle trafik ve sürücü eğitimleri vermektedir.

Kursiyerlerine maksimum özveri ile yaklaşan, olası tüm sorularına hızlıca çözüm ve yanıt bulan Özdamla Sürücü Kursu Dağyolu Şubesi ile iletişime geçerek; "Sürücü kursu soruları", "online ehliyet testi linki", "Sürücü kursu sağlık raporu nasıl alınır?", "sürücü kursu sınav sonuçları nereden öğrenilir?", "sürücü kursu sınav yerleri nerelerdir" gibi sorularınızı sorabilir, bilgi alabilir, yönlendirme talep edebilirsiniz.

Eğer sizde; "ehliyet almak istiyorum ne yapmam gerekir?" veya "ehliyetim var ama büyütmek istiyorum" diyorsanız Seçkin sürücü kursu ile iletişime geçebilirsiniz.

Özdamla Sürücü Kursu Dağyolu Şubesi hem yeni ehliyet almak isteyen adaylara hizmet verirken, hem de Ehliyeti olan kişilere tecrübeli öğretmenler tarafından son model otomatik ve manuel araçlarla özel direksiyon dersi vermektedir.

Sizlerde "ehliyet almak istiyorum" ama ne yapmam gerekiyor bilmiyorum diyenlerdenseniz;

Kursiyerlerine ve danışanlarına, profesyonel hizmet ve doğru eğitim veren aynı zamanda uygun ödeme seçenekleri sunan Özdamla Sürücü Kursu Dağyolu Şubesi iletişime geçebilirsiniz.

loading