Özbay Sürücü Kursu Hürriyet Şubesi

Osmangazi Sürücü Kursları arasında faaliyet gösteren Özbay Sürücü Kursu Hürriyet Şubesi hakkında detaylı bilgi al ve incele.

Özbay Sürücü Kursu Hürriyet Şubesi İletişim Bilgileri

Yetkili:
- ÖZBAY ÖZEL KURS OKUL İŞLETMELERİ ULAŞTIRMA VE TİC.LTD.ŞTİ.
Adres:
Hürriyet Mah. Mutlu Sok. 1 K:2 Osmangazi / Bursa

Bursa Osmangazi'de faaliyet gösteren Özbay Sürücü Kursu Hürriyet Şubesi; kurulduğu gün itibariyle, daima müşteri memnuniyetini ön planda tutan Özbay Sürücü Kursu Hürriyet Şubesi, Uzman eğitmen kadrosu ile yalın bir kurs anlayışının ötesinde, güler yüzle ve teknolojik imkanları kullanarak kursiyerlerine hizmet sunmaktadır.

Sahibi olduğu tecrübeye ek olarak sürekli gelişen teknolojileri takip eden Özbay Sürücü Kursu Hürriyet Şubesi; her geçen gün hizmet kalitesini ve başarılı kursiyer sayısını arttırmaktadır.

Hepsi kendi alanında uzman eğitimci kadrosu ile kursiyerlerine özel programlar ve ileri sürüş tekniğiyle trafik ve sürücü eğitimleri vermektedir.

Kursiyerlerine maksimum özveri ile yaklaşan, olası tüm sorularına hızlıca çözüm ve yanıt bulan Özbay Sürücü Kursu Hürriyet Şubesi ile iletişime geçerek; "Sürücü kursu soruları", "online ehliyet testi linki", "Sürücü kursu sağlık raporu nasıl alınır?", "sürücü kursu sınav sonuçları nereden öğrenilir?", "sürücü kursu sınav yerleri nerelerdir" gibi sorularınızı sorabilir, bilgi alabilir, yönlendirme talep edebilirsiniz.

Eğer sizde; "ehliyet almak istiyorum ne yapmam gerekir?" veya "ehliyetim var ama büyütmek istiyorum" diyorsanız Seçkin sürücü kursu ile iletişime geçebilirsiniz.

Özbay Sürücü Kursu Hürriyet Şubesi hem yeni ehliyet almak isteyen adaylara hizmet verirken, hem de Ehliyeti olan kişilere tecrübeli öğretmenler tarafından son model otomatik ve manuel araçlarla özel direksiyon dersi vermektedir.

Sizlerde "ehliyet almak istiyorum" ama ne yapmam gerekiyor bilmiyorum diyenlerdenseniz;

Kursiyerlerine ve danışanlarına, profesyonel hizmet ve doğru eğitim veren aynı zamanda uygun ödeme seçenekleri sunan Özbay Sürücü Kursu Hürriyet Şubesi iletişime geçebilirsiniz.

loading