Öz Yeşil Işık Sürücü Kursu

Gemerek Sürücü Kursları arasında faaliyet gösteren Öz Yeşil Işık Sürücü Kursu hakkında detaylı bilgi al ve incele.

Öz Yeşil Işık Sürücü Kursu İletişim Bilgileri

Yetkili:
- YEŞİLIŞIK ÖZEL EĞİTİM TEMİZLİK TURİZM OTEL GIDA TAAHHÜT İNŞAAT NAKLİYAT TİC.LTD.ŞTİ. (Fahrettin Yü
Adres:
Yeniçubuk-Yenidoğan Mah. Camii Sok. 6 Gemerek / Sivas

Sivas Gemerek'te faaliyet gösteren Öz Yeşil Işık Sürücü Kursu; kurulduğu gün itibariyle, daima müşteri memnuniyetini ön planda tutan Öz Yeşil Işık Sürücü Kursu, Uzman eğitmen kadrosu ile yalın bir kurs anlayışının ötesinde, güler yüzle ve teknolojik imkanları kullanarak kursiyerlerine hizmet sunmaktadır.

Sahibi olduğu tecrübeye ek olarak sürekli gelişen teknolojileri takip eden Öz Yeşil Işık Sürücü Kursu; her geçen gün hizmet kalitesini ve başarılı kursiyer sayısını arttırmaktadır.

Hepsi kendi alanında uzman eğitimci kadrosu ile kursiyerlerine özel programlar ve ileri sürüş tekniğiyle trafik ve sürücü eğitimleri vermektedir.

Kursiyerlerine maksimum özveri ile yaklaşan, olası tüm sorularına hızlıca çözüm ve yanıt bulan Öz Yeşil Işık Sürücü Kursu ile iletişime geçerek; "Sürücü kursu soruları", "online ehliyet testi linki", "Sürücü kursu sağlık raporu nasıl alınır?", "sürücü kursu sınav sonuçları nereden öğrenilir?", "sürücü kursu sınav yerleri nerelerdir" gibi sorularınızı sorabilir, bilgi alabilir, yönlendirme talep edebilirsiniz.

Eğer sizde; "ehliyet almak istiyorum ne yapmam gerekir?" veya "ehliyetim var ama büyütmek istiyorum" diyorsanız Seçkin sürücü kursu ile iletişime geçebilirsiniz.

Öz Yeşil Işık Sürücü Kursu hem yeni ehliyet almak isteyen adaylara hizmet verirken, hem de Ehliyeti olan kişilere tecrübeli öğretmenler tarafından son model otomatik ve manuel araçlarla özel direksiyon dersi vermektedir.

Sizlerde "ehliyet almak istiyorum" ama ne yapmam gerekiyor bilmiyorum diyenlerdenseniz;

Kursiyerlerine ve danışanlarına, profesyonel hizmet ve doğru eğitim veren aynı zamanda uygun ödeme seçenekleri sunan Öz Yeşil Işık Sürücü Kursu iletişime geçebilirsiniz.

loading