Öz Damla Sürücü Kursu Güneşli Şubesi

Bağcılar Sürücü Kursları arasında faaliyet gösteren Öz Damla Sürücü Kursu Güneşli Şubesi hakkında detaylı bilgi al ve incele.

Öz Damla Sürücü Kursu Güneşli Şubesi İletişim Bilgileri

Yetkili:
(Şaban Düz)
Adres:
Güneşli Mah. Fevzi Çakmak Cad. 1357. Sok. 19/A Bağcılar / İstanbul

İstanbul Bağcılar'da faaliyet gösteren Öz Damla Sürücü Kursu Güneşli Şubesi; kurulduğu gün itibariyle, daima müşteri memnuniyetini ön planda tutan Öz Damla Sürücü Kursu Güneşli Şubesi, Uzman eğitmen kadrosu ile yalın bir kurs anlayışının ötesinde, güler yüzle ve teknolojik imkanları kullanarak kursiyerlerine hizmet sunmaktadır.

Sahibi olduğu tecrübeye ek olarak sürekli gelişen teknolojileri takip eden Öz Damla Sürücü Kursu Güneşli Şubesi; her geçen gün hizmet kalitesini ve başarılı kursiyer sayısını arttırmaktadır.

Hepsi kendi alanında uzman eğitimci kadrosu ile kursiyerlerine özel programlar ve ileri sürüş tekniğiyle trafik ve sürücü eğitimleri vermektedir.

Kursiyerlerine maksimum özveri ile yaklaşan, olası tüm sorularına hızlıca çözüm ve yanıt bulan Öz Damla Sürücü Kursu Güneşli Şubesi ile iletişime geçerek; "Sürücü kursu soruları", "online ehliyet testi linki", "Sürücü kursu sağlık raporu nasıl alınır?", "sürücü kursu sınav sonuçları nereden öğrenilir?", "sürücü kursu sınav yerleri nerelerdir" gibi sorularınızı sorabilir, bilgi alabilir, yönlendirme talep edebilirsiniz.

Eğer sizde; "ehliyet almak istiyorum ne yapmam gerekir?" veya "ehliyetim var ama büyütmek istiyorum" diyorsanız Seçkin sürücü kursu ile iletişime geçebilirsiniz.

Öz Damla Sürücü Kursu Güneşli Şubesi hem yeni ehliyet almak isteyen adaylara hizmet verirken, hem de Ehliyeti olan kişilere tecrübeli öğretmenler tarafından son model otomatik ve manuel araçlarla özel direksiyon dersi vermektedir.

Sizlerde "ehliyet almak istiyorum" ama ne yapmam gerekiyor bilmiyorum diyenlerdenseniz;

Kursiyerlerine ve danışanlarına, profesyonel hizmet ve doğru eğitim veren aynı zamanda uygun ödeme seçenekleri sunan Öz Damla Sürücü Kursu Güneşli Şubesi iletişime geçebilirsiniz.

loading