Öz Arnavutköy Psikoteknik Değerlendirme Merkezi

Arnavutköy Sürücü Kursları arasında faaliyet gösteren Öz Arnavutköy Psikoteknik Değerlendirme Merkezi hakkında detaylı bilgi al ve incele.

Öz Arnavutköy Psikoteknik Değerlendirme Merkezi İletişim Bilgileri

Yetkili:
- ARNAVUTKÖY SRC PSİKOTEKNİK EĞİTİM VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ LTD.ŞTİ.
Adres:
Merkez Mah. Eski Edirne Asfaltı 1378 K:3 D:29 Arnavutköy / İstanbul

İstanbul Arnavutköy'da faaliyet gösteren Öz Arnavutköy Psikoteknik Değerlendirme Merkezi; kurulduğu gün itibariyle, daima müşteri memnuniyetini ön planda tutan Öz Arnavutköy Psikoteknik Değerlendirme Merkezi, Uzman eğitmen kadrosu ile yalın bir kurs anlayışının ötesinde, güler yüzle ve teknolojik imkanları kullanarak kursiyerlerine hizmet sunmaktadır.

Sahibi olduğu tecrübeye ek olarak sürekli gelişen teknolojileri takip eden Öz Arnavutköy Psikoteknik Değerlendirme Merkezi; her geçen gün hizmet kalitesini ve başarılı kursiyer sayısını arttırmaktadır.

Hepsi kendi alanında uzman eğitimci kadrosu ile kursiyerlerine özel programlar ve ileri sürüş tekniğiyle trafik ve sürücü eğitimleri vermektedir.

Kursiyerlerine maksimum özveri ile yaklaşan, olası tüm sorularına hızlıca çözüm ve yanıt bulan Öz Arnavutköy Psikoteknik Değerlendirme Merkezi ile iletişime geçerek; "Sürücü kursu soruları", "online ehliyet testi linki", "Sürücü kursu sağlık raporu nasıl alınır?", "sürücü kursu sınav sonuçları nereden öğrenilir?", "sürücü kursu sınav yerleri nerelerdir" gibi sorularınızı sorabilir, bilgi alabilir, yönlendirme talep edebilirsiniz.

Eğer sizde; "ehliyet almak istiyorum ne yapmam gerekir?" veya "ehliyetim var ama büyütmek istiyorum" diyorsanız Seçkin sürücü kursu ile iletişime geçebilirsiniz.

Öz Arnavutköy Psikoteknik Değerlendirme Merkezi hem yeni ehliyet almak isteyen adaylara hizmet verirken, hem de Ehliyeti olan kişilere tecrübeli öğretmenler tarafından son model otomatik ve manuel araçlarla özel direksiyon dersi vermektedir.

Sizlerde "ehliyet almak istiyorum" ama ne yapmam gerekiyor bilmiyorum diyenlerdenseniz;

Kursiyerlerine ve danışanlarına, profesyonel hizmet ve doğru eğitim veren aynı zamanda uygun ödeme seçenekleri sunan Öz Arnavutköy Psikoteknik Değerlendirme Merkezi iletişime geçebilirsiniz.

loading