Megem Akademi

Ataşehir Sürücü Kursları arasında faaliyet gösteren Megem Akademi hakkında detaylı bilgi al ve incele.

Megem Akademi İletişim Bilgileri

Yetkili:
- MEGEM MESLEK EDİNDİRME GELİŞTİRME EĞİTİM MERKEZLERİ ARAÇ TEKNİK KONTROL MÜMESSİLLİK İTHALAT İHRACA
Adres:
İçerenköy Mah. Prof. Dr. Necmettin Erbakan Cad. 91 Kayışdağı İş Mrk. K:11 Ataşehir / İstanbul

İstanbul Ataşehir'da faaliyet gösteren Megem Akademi; kurulduğu gün itibariyle, daima müşteri memnuniyetini ön planda tutan Megem Akademi, Uzman eğitmen kadrosu ile yalın bir kurs anlayışının ötesinde, güler yüzle ve teknolojik imkanları kullanarak kursiyerlerine hizmet sunmaktadır.

Sahibi olduğu tecrübeye ek olarak sürekli gelişen teknolojileri takip eden Megem Akademi; her geçen gün hizmet kalitesini ve başarılı kursiyer sayısını arttırmaktadır.

Hepsi kendi alanında uzman eğitimci kadrosu ile kursiyerlerine özel programlar ve ileri sürüş tekniğiyle trafik ve sürücü eğitimleri vermektedir.

Kursiyerlerine maksimum özveri ile yaklaşan, olası tüm sorularına hızlıca çözüm ve yanıt bulan Megem Akademi ile iletişime geçerek; "Sürücü kursu soruları", "online ehliyet testi linki", "Sürücü kursu sağlık raporu nasıl alınır?", "sürücü kursu sınav sonuçları nereden öğrenilir?", "sürücü kursu sınav yerleri nerelerdir" gibi sorularınızı sorabilir, bilgi alabilir, yönlendirme talep edebilirsiniz.

Eğer sizde; "ehliyet almak istiyorum ne yapmam gerekir?" veya "ehliyetim var ama büyütmek istiyorum" diyorsanız Seçkin sürücü kursu ile iletişime geçebilirsiniz.

Megem Akademi hem yeni ehliyet almak isteyen adaylara hizmet verirken, hem de Ehliyeti olan kişilere tecrübeli öğretmenler tarafından son model otomatik ve manuel araçlarla özel direksiyon dersi vermektedir.

Sizlerde "ehliyet almak istiyorum" ama ne yapmam gerekiyor bilmiyorum diyenlerdenseniz;

Kursiyerlerine ve danışanlarına, profesyonel hizmet ve doğru eğitim veren aynı zamanda uygun ödeme seçenekleri sunan Megem Akademi iletişime geçebilirsiniz.

loading