Lale Sürücü Kursu Başakşehir Şubesi

Başakşehir Sürücü Kursları arasında faaliyet gösteren Lale Sürücü Kursu Başakşehir Şubesi hakkında detaylı bilgi al ve incele.

Lale Sürücü Kursu Başakşehir Şubesi İletişim Bilgileri

Yetkili:
- LALE SÜRÜCÜ KURSU LTD.ŞTİ. (Mehmet Toper)
Adres:
Başak Mah. Ertuğrul Gazi Cad. 15/C Başakşehir / İstanbul

İstanbul Başakşehir'da faaliyet gösteren Lale Sürücü Kursu Başakşehir Şubesi; kurulduğu gün itibariyle, daima müşteri memnuniyetini ön planda tutan Lale Sürücü Kursu Başakşehir Şubesi, Uzman eğitmen kadrosu ile yalın bir kurs anlayışının ötesinde, güler yüzle ve teknolojik imkanları kullanarak kursiyerlerine hizmet sunmaktadır.

Sahibi olduğu tecrübeye ek olarak sürekli gelişen teknolojileri takip eden Lale Sürücü Kursu Başakşehir Şubesi; her geçen gün hizmet kalitesini ve başarılı kursiyer sayısını arttırmaktadır.

Hepsi kendi alanında uzman eğitimci kadrosu ile kursiyerlerine özel programlar ve ileri sürüş tekniğiyle trafik ve sürücü eğitimleri vermektedir.

Kursiyerlerine maksimum özveri ile yaklaşan, olası tüm sorularına hızlıca çözüm ve yanıt bulan Lale Sürücü Kursu Başakşehir Şubesi ile iletişime geçerek; "Sürücü kursu soruları", "online ehliyet testi linki", "Sürücü kursu sağlık raporu nasıl alınır?", "sürücü kursu sınav sonuçları nereden öğrenilir?", "sürücü kursu sınav yerleri nerelerdir" gibi sorularınızı sorabilir, bilgi alabilir, yönlendirme talep edebilirsiniz.

Eğer sizde; "ehliyet almak istiyorum ne yapmam gerekir?" veya "ehliyetim var ama büyütmek istiyorum" diyorsanız Seçkin sürücü kursu ile iletişime geçebilirsiniz.

Lale Sürücü Kursu Başakşehir Şubesi hem yeni ehliyet almak isteyen adaylara hizmet verirken, hem de Ehliyeti olan kişilere tecrübeli öğretmenler tarafından son model otomatik ve manuel araçlarla özel direksiyon dersi vermektedir.

Sizlerde "ehliyet almak istiyorum" ama ne yapmam gerekiyor bilmiyorum diyenlerdenseniz;

Kursiyerlerine ve danışanlarına, profesyonel hizmet ve doğru eğitim veren aynı zamanda uygun ödeme seçenekleri sunan Lale Sürücü Kursu Başakşehir Şubesi iletişime geçebilirsiniz.

loading