Konya Src Eğitim

Selçuklu Sürücü Kursları arasında faaliyet gösteren Konya Src Eğitim hakkında detaylı bilgi al ve incele.

Konya Src Eğitim İletişim Bilgileri

Yetkili:
- KONYA SRC EĞİTİM OTOMOTİV YURT İŞLEMLERİ İNŞAAT TURİZM SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ.
Adres:
Babalık Mah. Keyhüsrev Sok. 5 Dekor İşh. D:13 Selçuklu / Konya

Konya Selçuklu'da faaliyet gösteren Konya Src Eğitim; kurulduğu gün itibariyle, daima müşteri memnuniyetini ön planda tutan Konya Src Eğitim, Uzman eğitmen kadrosu ile yalın bir kurs anlayışının ötesinde, güler yüzle ve teknolojik imkanları kullanarak kursiyerlerine hizmet sunmaktadır.

Sahibi olduğu tecrübeye ek olarak sürekli gelişen teknolojileri takip eden Konya Src Eğitim; her geçen gün hizmet kalitesini ve başarılı kursiyer sayısını arttırmaktadır.

Hepsi kendi alanında uzman eğitimci kadrosu ile kursiyerlerine özel programlar ve ileri sürüş tekniğiyle trafik ve sürücü eğitimleri vermektedir.

Kursiyerlerine maksimum özveri ile yaklaşan, olası tüm sorularına hızlıca çözüm ve yanıt bulan Konya Src Eğitim ile iletişime geçerek; "Sürücü kursu soruları", "online ehliyet testi linki", "Sürücü kursu sağlık raporu nasıl alınır?", "sürücü kursu sınav sonuçları nereden öğrenilir?", "sürücü kursu sınav yerleri nerelerdir" gibi sorularınızı sorabilir, bilgi alabilir, yönlendirme talep edebilirsiniz.

Eğer sizde; "ehliyet almak istiyorum ne yapmam gerekir?" veya "ehliyetim var ama büyütmek istiyorum" diyorsanız Seçkin sürücü kursu ile iletişime geçebilirsiniz.

Konya Src Eğitim hem yeni ehliyet almak isteyen adaylara hizmet verirken, hem de Ehliyeti olan kişilere tecrübeli öğretmenler tarafından son model otomatik ve manuel araçlarla özel direksiyon dersi vermektedir.

Sizlerde "ehliyet almak istiyorum" ama ne yapmam gerekiyor bilmiyorum diyenlerdenseniz;

Kursiyerlerine ve danışanlarına, profesyonel hizmet ve doğru eğitim veren aynı zamanda uygun ödeme seçenekleri sunan Konya Src Eğitim iletişime geçebilirsiniz.

loading