Karahan Src Kursu

Osmaniye Sürücü Kursları arasında faaliyet gösteren Karahan Src Kursu hakkında detaylı bilgi al ve incele.

Karahan Src Kursu İletişim Bilgileri

Yetkili:
- UTKU KARAHAN MESLEKİ YETERLİLİK EĞİTİM HİZMETLERİ DANIŞMANLIK İNŞAAT TİC.LTD.ŞTİ.
Adres:
Alibeyli Mah. Dr. Ahmet Alkan Cad. 701 Çiçek İşh. K:7 Osmaniye Osmaniye / Osmaniye

Osmaniye Osmaniye'de faaliyet gösteren Karahan Src Kursu; kurulduğu gün itibariyle, daima müşteri memnuniyetini ön planda tutan Karahan Src Kursu, Uzman eğitmen kadrosu ile yalın bir kurs anlayışının ötesinde, güler yüzle ve teknolojik imkanları kullanarak kursiyerlerine hizmet sunmaktadır.

Sahibi olduğu tecrübeye ek olarak sürekli gelişen teknolojileri takip eden Karahan Src Kursu; her geçen gün hizmet kalitesini ve başarılı kursiyer sayısını arttırmaktadır.

Hepsi kendi alanında uzman eğitimci kadrosu ile kursiyerlerine özel programlar ve ileri sürüş tekniğiyle trafik ve sürücü eğitimleri vermektedir.

Kursiyerlerine maksimum özveri ile yaklaşan, olası tüm sorularına hızlıca çözüm ve yanıt bulan Karahan Src Kursu ile iletişime geçerek; "Sürücü kursu soruları", "online ehliyet testi linki", "Sürücü kursu sağlık raporu nasıl alınır?", "sürücü kursu sınav sonuçları nereden öğrenilir?", "sürücü kursu sınav yerleri nerelerdir" gibi sorularınızı sorabilir, bilgi alabilir, yönlendirme talep edebilirsiniz.

Eğer sizde; "ehliyet almak istiyorum ne yapmam gerekir?" veya "ehliyetim var ama büyütmek istiyorum" diyorsanız Seçkin sürücü kursu ile iletişime geçebilirsiniz.

Karahan Src Kursu hem yeni ehliyet almak isteyen adaylara hizmet verirken, hem de Ehliyeti olan kişilere tecrübeli öğretmenler tarafından son model otomatik ve manuel araçlarla özel direksiyon dersi vermektedir.

Sizlerde "ehliyet almak istiyorum" ama ne yapmam gerekiyor bilmiyorum diyenlerdenseniz;

Kursiyerlerine ve danışanlarına, profesyonel hizmet ve doğru eğitim veren aynı zamanda uygun ödeme seçenekleri sunan Karahan Src Kursu iletişime geçebilirsiniz.

loading