İkizcan Sürücü Kursu

İskenderun Sürücü Kursları arasında faaliyet gösteren İkizcan Sürücü Kursu hakkında detaylı bilgi al ve incele.

İkizcan Sürücü Kursu İletişim Bilgileri

Yetkili:
- ÖZEL İKİZCAN MOTORLU TAŞIT SÜRÜCÜLERİ KURSU PETROL İNŞAAT TİC.LTD.ŞTİ. (Hasan Başaran)
Adres:
Savaş Mah. Şehit Pamir Cad. 37 D:24 İskenderun / Hatay

Hatay İskenderun'da faaliyet gösteren İkizcan Sürücü Kursu; kurulduğu gün itibariyle, daima müşteri memnuniyetini ön planda tutan İkizcan Sürücü Kursu, Uzman eğitmen kadrosu ile yalın bir kurs anlayışının ötesinde, güler yüzle ve teknolojik imkanları kullanarak kursiyerlerine hizmet sunmaktadır.

Sahibi olduğu tecrübeye ek olarak sürekli gelişen teknolojileri takip eden İkizcan Sürücü Kursu; her geçen gün hizmet kalitesini ve başarılı kursiyer sayısını arttırmaktadır.

Hepsi kendi alanında uzman eğitimci kadrosu ile kursiyerlerine özel programlar ve ileri sürüş tekniğiyle trafik ve sürücü eğitimleri vermektedir.

Kursiyerlerine maksimum özveri ile yaklaşan, olası tüm sorularına hızlıca çözüm ve yanıt bulan İkizcan Sürücü Kursu ile iletişime geçerek; "Sürücü kursu soruları", "online ehliyet testi linki", "Sürücü kursu sağlık raporu nasıl alınır?", "sürücü kursu sınav sonuçları nereden öğrenilir?", "sürücü kursu sınav yerleri nerelerdir" gibi sorularınızı sorabilir, bilgi alabilir, yönlendirme talep edebilirsiniz.

Eğer sizde; "ehliyet almak istiyorum ne yapmam gerekir?" veya "ehliyetim var ama büyütmek istiyorum" diyorsanız Seçkin sürücü kursu ile iletişime geçebilirsiniz.

İkizcan Sürücü Kursu hem yeni ehliyet almak isteyen adaylara hizmet verirken, hem de Ehliyeti olan kişilere tecrübeli öğretmenler tarafından son model otomatik ve manuel araçlarla özel direksiyon dersi vermektedir.

Sizlerde "ehliyet almak istiyorum" ama ne yapmam gerekiyor bilmiyorum diyenlerdenseniz;

Kursiyerlerine ve danışanlarına, profesyonel hizmet ve doğru eğitim veren aynı zamanda uygun ödeme seçenekleri sunan İkizcan Sürücü Kursu iletişime geçebilirsiniz.

loading