İdeal Kariyer Esenyurt Şubesi

Esenyurt Sürücü Kursları arasında faaliyet gösteren İdeal Kariyer Esenyurt Şubesi hakkında detaylı bilgi al ve incele.

İdeal Kariyer Esenyurt Şubesi İletişim Bilgileri

Yetkili:
- ERAY İDEAL KARİYER TEKNİK VE ENERJİ DANIŞMANLIK SAN.TİC.LTD.ŞTİ.
Adres:
Bağlarçeşme Mah. 1109. Sok. 3 Panorama İş Mrk. K:4 D:100 Esenyurt / İstanbul

İstanbul Esenyurt'ta faaliyet gösteren İdeal Kariyer Esenyurt Şubesi; kurulduğu gün itibariyle, daima müşteri memnuniyetini ön planda tutan İdeal Kariyer Esenyurt Şubesi, Uzman eğitmen kadrosu ile yalın bir kurs anlayışının ötesinde, güler yüzle ve teknolojik imkanları kullanarak kursiyerlerine hizmet sunmaktadır.

Sahibi olduğu tecrübeye ek olarak sürekli gelişen teknolojileri takip eden İdeal Kariyer Esenyurt Şubesi; her geçen gün hizmet kalitesini ve başarılı kursiyer sayısını arttırmaktadır.

Hepsi kendi alanında uzman eğitimci kadrosu ile kursiyerlerine özel programlar ve ileri sürüş tekniğiyle trafik ve sürücü eğitimleri vermektedir.

Kursiyerlerine maksimum özveri ile yaklaşan, olası tüm sorularına hızlıca çözüm ve yanıt bulan İdeal Kariyer Esenyurt Şubesi ile iletişime geçerek; "Sürücü kursu soruları", "online ehliyet testi linki", "Sürücü kursu sağlık raporu nasıl alınır?", "sürücü kursu sınav sonuçları nereden öğrenilir?", "sürücü kursu sınav yerleri nerelerdir" gibi sorularınızı sorabilir, bilgi alabilir, yönlendirme talep edebilirsiniz.

Eğer sizde; "ehliyet almak istiyorum ne yapmam gerekir?" veya "ehliyetim var ama büyütmek istiyorum" diyorsanız Seçkin sürücü kursu ile iletişime geçebilirsiniz.

İdeal Kariyer Esenyurt Şubesi hem yeni ehliyet almak isteyen adaylara hizmet verirken, hem de Ehliyeti olan kişilere tecrübeli öğretmenler tarafından son model otomatik ve manuel araçlarla özel direksiyon dersi vermektedir.

Sizlerde "ehliyet almak istiyorum" ama ne yapmam gerekiyor bilmiyorum diyenlerdenseniz;

Kursiyerlerine ve danışanlarına, profesyonel hizmet ve doğru eğitim veren aynı zamanda uygun ödeme seçenekleri sunan İdeal Kariyer Esenyurt Şubesi iletişime geçebilirsiniz.

loading