Hayırlı Eğitim Merkezi

Maltepe Sürücü Kursları arasında faaliyet gösteren Hayırlı Eğitim Merkezi hakkında detaylı bilgi al ve incele.

Hayırlı Eğitim Merkezi İletişim Bilgileri

Yetkili:
- HAYIRLI EĞİTİM DANIŞMANLIK İNŞAAT VE DIŞ TİC.LTD.ŞTİ.
Adres:
Girne Mah. Atatürk Cad. 1 Aydoğdu İş Mrk. K:3 D:8 Maltepe / İstanbul

İstanbul Maltepe'de faaliyet gösteren Hayırlı Eğitim Merkezi; kurulduğu gün itibariyle, daima müşteri memnuniyetini ön planda tutan Hayırlı Eğitim Merkezi, Uzman eğitmen kadrosu ile yalın bir kurs anlayışının ötesinde, güler yüzle ve teknolojik imkanları kullanarak kursiyerlerine hizmet sunmaktadır.

Sahibi olduğu tecrübeye ek olarak sürekli gelişen teknolojileri takip eden Hayırlı Eğitim Merkezi; her geçen gün hizmet kalitesini ve başarılı kursiyer sayısını arttırmaktadır.

Hepsi kendi alanında uzman eğitimci kadrosu ile kursiyerlerine özel programlar ve ileri sürüş tekniğiyle trafik ve sürücü eğitimleri vermektedir.

Kursiyerlerine maksimum özveri ile yaklaşan, olası tüm sorularına hızlıca çözüm ve yanıt bulan Hayırlı Eğitim Merkezi ile iletişime geçerek; "Sürücü kursu soruları", "online ehliyet testi linki", "Sürücü kursu sağlık raporu nasıl alınır?", "sürücü kursu sınav sonuçları nereden öğrenilir?", "sürücü kursu sınav yerleri nerelerdir" gibi sorularınızı sorabilir, bilgi alabilir, yönlendirme talep edebilirsiniz.

Eğer sizde; "ehliyet almak istiyorum ne yapmam gerekir?" veya "ehliyetim var ama büyütmek istiyorum" diyorsanız Seçkin sürücü kursu ile iletişime geçebilirsiniz.

Hayırlı Eğitim Merkezi hem yeni ehliyet almak isteyen adaylara hizmet verirken, hem de Ehliyeti olan kişilere tecrübeli öğretmenler tarafından son model otomatik ve manuel araçlarla özel direksiyon dersi vermektedir.

Sizlerde "ehliyet almak istiyorum" ama ne yapmam gerekiyor bilmiyorum diyenlerdenseniz;

Kursiyerlerine ve danışanlarına, profesyonel hizmet ve doğru eğitim veren aynı zamanda uygun ödeme seçenekleri sunan Hayırlı Eğitim Merkezi iletişime geçebilirsiniz.

loading