Göksu Sürücü Kursu Dudullu Şubesi

Ümraniye Sürücü Kursları arasında faaliyet gösteren Göksu Sürücü Kursu Dudullu Şubesi hakkında detaylı bilgi al ve incele.

Göksu Sürücü Kursu Dudullu Şubesi İletişim Bilgileri

Yetkili:
- GÖKSU ÖZEL EĞİTİM KURUMLARI İNŞAAT TURİZM SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ.
Adres:
Yukarı Dudullu Mah. Alemdağ Cad. 806 Dalgıç İş Mrk. K:3 Ümraniye / İstanbul

İstanbul Ümraniye'de faaliyet gösteren Göksu Sürücü Kursu Dudullu Şubesi; kurulduğu gün itibariyle, daima müşteri memnuniyetini ön planda tutan Göksu Sürücü Kursu Dudullu Şubesi, Uzman eğitmen kadrosu ile yalın bir kurs anlayışının ötesinde, güler yüzle ve teknolojik imkanları kullanarak kursiyerlerine hizmet sunmaktadır.

Sahibi olduğu tecrübeye ek olarak sürekli gelişen teknolojileri takip eden Göksu Sürücü Kursu Dudullu Şubesi; her geçen gün hizmet kalitesini ve başarılı kursiyer sayısını arttırmaktadır.

Hepsi kendi alanında uzman eğitimci kadrosu ile kursiyerlerine özel programlar ve ileri sürüş tekniğiyle trafik ve sürücü eğitimleri vermektedir.

Kursiyerlerine maksimum özveri ile yaklaşan, olası tüm sorularına hızlıca çözüm ve yanıt bulan Göksu Sürücü Kursu Dudullu Şubesi ile iletişime geçerek; "Sürücü kursu soruları", "online ehliyet testi linki", "Sürücü kursu sağlık raporu nasıl alınır?", "sürücü kursu sınav sonuçları nereden öğrenilir?", "sürücü kursu sınav yerleri nerelerdir" gibi sorularınızı sorabilir, bilgi alabilir, yönlendirme talep edebilirsiniz.

Eğer sizde; "ehliyet almak istiyorum ne yapmam gerekir?" veya "ehliyetim var ama büyütmek istiyorum" diyorsanız Seçkin sürücü kursu ile iletişime geçebilirsiniz.

Göksu Sürücü Kursu Dudullu Şubesi hem yeni ehliyet almak isteyen adaylara hizmet verirken, hem de Ehliyeti olan kişilere tecrübeli öğretmenler tarafından son model otomatik ve manuel araçlarla özel direksiyon dersi vermektedir.

Sizlerde "ehliyet almak istiyorum" ama ne yapmam gerekiyor bilmiyorum diyenlerdenseniz;

Kursiyerlerine ve danışanlarına, profesyonel hizmet ve doğru eğitim veren aynı zamanda uygun ödeme seçenekleri sunan Göksu Sürücü Kursu Dudullu Şubesi iletişime geçebilirsiniz.

loading