Etik Sürücü Kursu Ve Src Okulu

Kağıthane Sürücü Kursları arasında faaliyet gösteren Etik Sürücü Kursu Ve Src Okulu hakkında detaylı bilgi al ve incele.

Etik Sürücü Kursu Ve Src Okulu İletişim Bilgileri

Yetkili:
- ETİK ÖZEL EĞİTİM HİZMETLERİ SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ.
Adres:
Ortabayır Mah. Talatpaşa Cad. Duru Sok. 1 Kağıthane / İstanbul

İstanbul Kağıthane'de faaliyet gösteren Etik Sürücü Kursu Ve Src Okulu; kurulduğu gün itibariyle, daima müşteri memnuniyetini ön planda tutan Etik Sürücü Kursu Ve Src Okulu, Uzman eğitmen kadrosu ile yalın bir kurs anlayışının ötesinde, güler yüzle ve teknolojik imkanları kullanarak kursiyerlerine hizmet sunmaktadır.

Sahibi olduğu tecrübeye ek olarak sürekli gelişen teknolojileri takip eden Etik Sürücü Kursu Ve Src Okulu; her geçen gün hizmet kalitesini ve başarılı kursiyer sayısını arttırmaktadır.

Hepsi kendi alanında uzman eğitimci kadrosu ile kursiyerlerine özel programlar ve ileri sürüş tekniğiyle trafik ve sürücü eğitimleri vermektedir.

Kursiyerlerine maksimum özveri ile yaklaşan, olası tüm sorularına hızlıca çözüm ve yanıt bulan Etik Sürücü Kursu Ve Src Okulu ile iletişime geçerek; "Sürücü kursu soruları", "online ehliyet testi linki", "Sürücü kursu sağlık raporu nasıl alınır?", "sürücü kursu sınav sonuçları nereden öğrenilir?", "sürücü kursu sınav yerleri nerelerdir" gibi sorularınızı sorabilir, bilgi alabilir, yönlendirme talep edebilirsiniz.

Eğer sizde; "ehliyet almak istiyorum ne yapmam gerekir?" veya "ehliyetim var ama büyütmek istiyorum" diyorsanız Seçkin sürücü kursu ile iletişime geçebilirsiniz.

Etik Sürücü Kursu Ve Src Okulu hem yeni ehliyet almak isteyen adaylara hizmet verirken, hem de Ehliyeti olan kişilere tecrübeli öğretmenler tarafından son model otomatik ve manuel araçlarla özel direksiyon dersi vermektedir.

Sizlerde "ehliyet almak istiyorum" ama ne yapmam gerekiyor bilmiyorum diyenlerdenseniz;

Kursiyerlerine ve danışanlarına, profesyonel hizmet ve doğru eğitim veren aynı zamanda uygun ödeme seçenekleri sunan Etik Sürücü Kursu Ve Src Okulu iletişime geçebilirsiniz.

loading