Erciş Çağdaş Sürücü Kursu

Erciş Sürücü Kursları arasında faaliyet gösteren Erciş Çağdaş Sürücü Kursu hakkında detaylı bilgi al ve incele.

Erciş Çağdaş Sürücü Kursu İletişim Bilgileri

Yetkili:
- ÇAĞDAŞ MTSK EĞİTİM ÖĞRETİM GIDA İNŞAAT KIRTASİYE OTOMOTİV İTHALAT İHRACAT SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ.
Adres:
Camiikebir Mah. Van Yolu Cad. Arapoğlu İş Mrk. K:4 D:9 Erciş / Van

Van Erciş'da faaliyet gösteren Erciş Çağdaş Sürücü Kursu; kurulduğu gün itibariyle, daima müşteri memnuniyetini ön planda tutan Erciş Çağdaş Sürücü Kursu, Uzman eğitmen kadrosu ile yalın bir kurs anlayışının ötesinde, güler yüzle ve teknolojik imkanları kullanarak kursiyerlerine hizmet sunmaktadır.

Sahibi olduğu tecrübeye ek olarak sürekli gelişen teknolojileri takip eden Erciş Çağdaş Sürücü Kursu; her geçen gün hizmet kalitesini ve başarılı kursiyer sayısını arttırmaktadır.

Hepsi kendi alanında uzman eğitimci kadrosu ile kursiyerlerine özel programlar ve ileri sürüş tekniğiyle trafik ve sürücü eğitimleri vermektedir.

Kursiyerlerine maksimum özveri ile yaklaşan, olası tüm sorularına hızlıca çözüm ve yanıt bulan Erciş Çağdaş Sürücü Kursu ile iletişime geçerek; "Sürücü kursu soruları", "online ehliyet testi linki", "Sürücü kursu sağlık raporu nasıl alınır?", "sürücü kursu sınav sonuçları nereden öğrenilir?", "sürücü kursu sınav yerleri nerelerdir" gibi sorularınızı sorabilir, bilgi alabilir, yönlendirme talep edebilirsiniz.

Eğer sizde; "ehliyet almak istiyorum ne yapmam gerekir?" veya "ehliyetim var ama büyütmek istiyorum" diyorsanız Seçkin sürücü kursu ile iletişime geçebilirsiniz.

Erciş Çağdaş Sürücü Kursu hem yeni ehliyet almak isteyen adaylara hizmet verirken, hem de Ehliyeti olan kişilere tecrübeli öğretmenler tarafından son model otomatik ve manuel araçlarla özel direksiyon dersi vermektedir.

Sizlerde "ehliyet almak istiyorum" ama ne yapmam gerekiyor bilmiyorum diyenlerdenseniz;

Kursiyerlerine ve danışanlarına, profesyonel hizmet ve doğru eğitim veren aynı zamanda uygun ödeme seçenekleri sunan Erciş Çağdaş Sürücü Kursu iletişime geçebilirsiniz.

loading