Drn Eğitim Kurumları

Çankaya Sürücü Kursları arasında faaliyet gösteren Drn Eğitim Kurumları hakkında detaylı bilgi al ve incele.

Drn Eğitim Kurumları İletişim Bilgileri

Yetkili:
- DRN EĞİTİM SAĞLIK DANIŞMANLIK SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ.
Adres:
Meşrutiyet Mah. Selanik Cad. 60 K:1 Çankaya / Ankara

Ankara Çankaya'da faaliyet gösteren Drn Eğitim Kurumları; kurulduğu gün itibariyle, daima müşteri memnuniyetini ön planda tutan Drn Eğitim Kurumları, Uzman eğitmen kadrosu ile yalın bir kurs anlayışının ötesinde, güler yüzle ve teknolojik imkanları kullanarak kursiyerlerine hizmet sunmaktadır.

Sahibi olduğu tecrübeye ek olarak sürekli gelişen teknolojileri takip eden Drn Eğitim Kurumları; her geçen gün hizmet kalitesini ve başarılı kursiyer sayısını arttırmaktadır.

Hepsi kendi alanında uzman eğitimci kadrosu ile kursiyerlerine özel programlar ve ileri sürüş tekniğiyle trafik ve sürücü eğitimleri vermektedir.

Kursiyerlerine maksimum özveri ile yaklaşan, olası tüm sorularına hızlıca çözüm ve yanıt bulan Drn Eğitim Kurumları ile iletişime geçerek; "Sürücü kursu soruları", "online ehliyet testi linki", "Sürücü kursu sağlık raporu nasıl alınır?", "sürücü kursu sınav sonuçları nereden öğrenilir?", "sürücü kursu sınav yerleri nerelerdir" gibi sorularınızı sorabilir, bilgi alabilir, yönlendirme talep edebilirsiniz.

Eğer sizde; "ehliyet almak istiyorum ne yapmam gerekir?" veya "ehliyetim var ama büyütmek istiyorum" diyorsanız Seçkin sürücü kursu ile iletişime geçebilirsiniz.

Drn Eğitim Kurumları hem yeni ehliyet almak isteyen adaylara hizmet verirken, hem de Ehliyeti olan kişilere tecrübeli öğretmenler tarafından son model otomatik ve manuel araçlarla özel direksiyon dersi vermektedir.

Sizlerde "ehliyet almak istiyorum" ama ne yapmam gerekiyor bilmiyorum diyenlerdenseniz;

Kursiyerlerine ve danışanlarına, profesyonel hizmet ve doğru eğitim veren aynı zamanda uygun ödeme seçenekleri sunan Drn Eğitim Kurumları iletişime geçebilirsiniz.

loading