Denge Src Ody Üdy Merkezi

Tuzla Sürücü Kursları arasında faaliyet gösteren Denge Src Ody Üdy Merkezi hakkında detaylı bilgi al ve incele.

Denge Src Ody Üdy Merkezi İletişim Bilgileri

Yetkili:
- ZİRVE SÜRÜCÜ KURSLARI EĞİTİM TURİZM İNŞAAT TAAHHÜT OTOMOTİV SAN. VE DIŞ TİC.LTD.ŞTİ.
Adres:
Aydıntepe Mah. E-5 Yanyolu Akyıldız Çıkmazı Sok. 8 Tuzla / İstanbul

İstanbul Tuzla'da faaliyet gösteren Denge Src Ody Üdy Merkezi; kurulduğu gün itibariyle, daima müşteri memnuniyetini ön planda tutan Denge Src Ody Üdy Merkezi, Uzman eğitmen kadrosu ile yalın bir kurs anlayışının ötesinde, güler yüzle ve teknolojik imkanları kullanarak kursiyerlerine hizmet sunmaktadır.

Sahibi olduğu tecrübeye ek olarak sürekli gelişen teknolojileri takip eden Denge Src Ody Üdy Merkezi; her geçen gün hizmet kalitesini ve başarılı kursiyer sayısını arttırmaktadır.

Hepsi kendi alanında uzman eğitimci kadrosu ile kursiyerlerine özel programlar ve ileri sürüş tekniğiyle trafik ve sürücü eğitimleri vermektedir.

Kursiyerlerine maksimum özveri ile yaklaşan, olası tüm sorularına hızlıca çözüm ve yanıt bulan Denge Src Ody Üdy Merkezi ile iletişime geçerek; "Sürücü kursu soruları", "online ehliyet testi linki", "Sürücü kursu sağlık raporu nasıl alınır?", "sürücü kursu sınav sonuçları nereden öğrenilir?", "sürücü kursu sınav yerleri nerelerdir" gibi sorularınızı sorabilir, bilgi alabilir, yönlendirme talep edebilirsiniz.

Eğer sizde; "ehliyet almak istiyorum ne yapmam gerekir?" veya "ehliyetim var ama büyütmek istiyorum" diyorsanız Seçkin sürücü kursu ile iletişime geçebilirsiniz.

Denge Src Ody Üdy Merkezi hem yeni ehliyet almak isteyen adaylara hizmet verirken, hem de Ehliyeti olan kişilere tecrübeli öğretmenler tarafından son model otomatik ve manuel araçlarla özel direksiyon dersi vermektedir.

Sizlerde "ehliyet almak istiyorum" ama ne yapmam gerekiyor bilmiyorum diyenlerdenseniz;

Kursiyerlerine ve danışanlarına, profesyonel hizmet ve doğru eğitim veren aynı zamanda uygun ödeme seçenekleri sunan Denge Src Ody Üdy Merkezi iletişime geçebilirsiniz.

loading