Cüneyt Ekmen Eğitim Kurumları

Yenişehir Sürücü Kursları arasında faaliyet gösteren Cüneyt Ekmen Eğitim Kurumları hakkında detaylı bilgi al ve incele.

Cüneyt Ekmen Eğitim Kurumları İletişim Bilgileri

Yetkili:
(Fahriye Ekmen)
Adres:
Güvenevler Mah. Gazi Mustafa Kemal Blv. 1 Yenişehir / Mersin

Mersin Yenişehir'da faaliyet gösteren Cüneyt Ekmen Eğitim Kurumları; kurulduğu gün itibariyle, daima müşteri memnuniyetini ön planda tutan Cüneyt Ekmen Eğitim Kurumları, Uzman eğitmen kadrosu ile yalın bir kurs anlayışının ötesinde, güler yüzle ve teknolojik imkanları kullanarak kursiyerlerine hizmet sunmaktadır.

Sahibi olduğu tecrübeye ek olarak sürekli gelişen teknolojileri takip eden Cüneyt Ekmen Eğitim Kurumları; her geçen gün hizmet kalitesini ve başarılı kursiyer sayısını arttırmaktadır.

Hepsi kendi alanında uzman eğitimci kadrosu ile kursiyerlerine özel programlar ve ileri sürüş tekniğiyle trafik ve sürücü eğitimleri vermektedir.

Kursiyerlerine maksimum özveri ile yaklaşan, olası tüm sorularına hızlıca çözüm ve yanıt bulan Cüneyt Ekmen Eğitim Kurumları ile iletişime geçerek; "Sürücü kursu soruları", "online ehliyet testi linki", "Sürücü kursu sağlık raporu nasıl alınır?", "sürücü kursu sınav sonuçları nereden öğrenilir?", "sürücü kursu sınav yerleri nerelerdir" gibi sorularınızı sorabilir, bilgi alabilir, yönlendirme talep edebilirsiniz.

Eğer sizde; "ehliyet almak istiyorum ne yapmam gerekir?" veya "ehliyetim var ama büyütmek istiyorum" diyorsanız Seçkin sürücü kursu ile iletişime geçebilirsiniz.

Cüneyt Ekmen Eğitim Kurumları hem yeni ehliyet almak isteyen adaylara hizmet verirken, hem de Ehliyeti olan kişilere tecrübeli öğretmenler tarafından son model otomatik ve manuel araçlarla özel direksiyon dersi vermektedir.

Sizlerde "ehliyet almak istiyorum" ama ne yapmam gerekiyor bilmiyorum diyenlerdenseniz;

Kursiyerlerine ve danışanlarına, profesyonel hizmet ve doğru eğitim veren aynı zamanda uygun ödeme seçenekleri sunan Cüneyt Ekmen Eğitim Kurumları iletişime geçebilirsiniz.

loading