Çağdaş Ehliyet Sürücü Kursu

Mamak Sürücü Kursları arasında faaliyet gösteren Çağdaş Ehliyet Sürücü Kursu hakkında detaylı bilgi al ve incele.

Çağdaş Ehliyet Sürücü Kursu İletişim Bilgileri

Yetkili:
- ÇAĞDAŞ EHLİYET SÜRÜCÜ KURSU EĞİTİM ÖĞRETİM İNŞAAT HAFRİYAT TİC.LTD.ŞTİ.
Adres:
Yeşilbayır Mah. 1767/1 Sok. 2 Mamak / Ankara

Ankara Mamak'ta faaliyet gösteren Çağdaş Ehliyet Sürücü Kursu; kurulduğu gün itibariyle, daima müşteri memnuniyetini ön planda tutan Çağdaş Ehliyet Sürücü Kursu, Uzman eğitmen kadrosu ile yalın bir kurs anlayışının ötesinde, güler yüzle ve teknolojik imkanları kullanarak kursiyerlerine hizmet sunmaktadır.

Sahibi olduğu tecrübeye ek olarak sürekli gelişen teknolojileri takip eden Çağdaş Ehliyet Sürücü Kursu; her geçen gün hizmet kalitesini ve başarılı kursiyer sayısını arttırmaktadır.

Hepsi kendi alanında uzman eğitimci kadrosu ile kursiyerlerine özel programlar ve ileri sürüş tekniğiyle trafik ve sürücü eğitimleri vermektedir.

Kursiyerlerine maksimum özveri ile yaklaşan, olası tüm sorularına hızlıca çözüm ve yanıt bulan Çağdaş Ehliyet Sürücü Kursu ile iletişime geçerek; "Sürücü kursu soruları", "online ehliyet testi linki", "Sürücü kursu sağlık raporu nasıl alınır?", "sürücü kursu sınav sonuçları nereden öğrenilir?", "sürücü kursu sınav yerleri nerelerdir" gibi sorularınızı sorabilir, bilgi alabilir, yönlendirme talep edebilirsiniz.

Eğer sizde; "ehliyet almak istiyorum ne yapmam gerekir?" veya "ehliyetim var ama büyütmek istiyorum" diyorsanız Seçkin sürücü kursu ile iletişime geçebilirsiniz.

Çağdaş Ehliyet Sürücü Kursu hem yeni ehliyet almak isteyen adaylara hizmet verirken, hem de Ehliyeti olan kişilere tecrübeli öğretmenler tarafından son model otomatik ve manuel araçlarla özel direksiyon dersi vermektedir.

Sizlerde "ehliyet almak istiyorum" ama ne yapmam gerekiyor bilmiyorum diyenlerdenseniz;

Kursiyerlerine ve danışanlarına, profesyonel hizmet ve doğru eğitim veren aynı zamanda uygun ödeme seçenekleri sunan Çağdaş Ehliyet Sürücü Kursu iletişime geçebilirsiniz.

loading