Büyük Anadolu Sürücü Kursları Gaziosmanpaşa Şubesi

Gaziosmanpaşa Sürücü Kursları arasında faaliyet gösteren Büyük Anadolu Sürücü Kursları Gaziosmanpaşa Şubesi hakkında detaylı bilgi al ve incele.

Büyük Anadolu Sürücü Kursları Gaziosmanpaşa Şubesi İletişim Bilgileri

Yetkili:
- KUTLU BİLGİ EĞİTİM KURUMLARI TURİZM TAŞIMACILIK İNŞAAT TİC.LTD.ŞTİ. (Fuat Kutlu)
Adres:
Sarıgöl Mah. Cumhuriyet Meydanı 16 Gaziosmanpaşa / İstanbul
Telefon:

İstanbul Gaziosmanpaşa'da faaliyet gösteren Büyük Anadolu Sürücü Kursları Gaziosmanpaşa Şubesi; kurulduğu gün itibariyle, daima müşteri memnuniyetini ön planda tutan Büyük Anadolu Sürücü Kursları Gaziosmanpaşa Şubesi, Uzman eğitmen kadrosu ile yalın bir kurs anlayışının ötesinde, güler yüzle ve teknolojik imkanları kullanarak kursiyerlerine hizmet sunmaktadır.

Sahibi olduğu tecrübeye ek olarak sürekli gelişen teknolojileri takip eden Büyük Anadolu Sürücü Kursları Gaziosmanpaşa Şubesi; her geçen gün hizmet kalitesini ve başarılı kursiyer sayısını arttırmaktadır.

Hepsi kendi alanında uzman eğitimci kadrosu ile kursiyerlerine özel programlar ve ileri sürüş tekniğiyle trafik ve sürücü eğitimleri vermektedir.

Kursiyerlerine maksimum özveri ile yaklaşan, olası tüm sorularına hızlıca çözüm ve yanıt bulan Büyük Anadolu Sürücü Kursları Gaziosmanpaşa Şubesi ile iletişime geçerek; "Sürücü kursu soruları", "online ehliyet testi linki", "Sürücü kursu sağlık raporu nasıl alınır?", "sürücü kursu sınav sonuçları nereden öğrenilir?", "sürücü kursu sınav yerleri nerelerdir" gibi sorularınızı sorabilir, bilgi alabilir, yönlendirme talep edebilirsiniz.

Eğer sizde; "ehliyet almak istiyorum ne yapmam gerekir?" veya "ehliyetim var ama büyütmek istiyorum" diyorsanız Seçkin sürücü kursu ile iletişime geçebilirsiniz.

Büyük Anadolu Sürücü Kursları Gaziosmanpaşa Şubesi hem yeni ehliyet almak isteyen adaylara hizmet verirken, hem de Ehliyeti olan kişilere tecrübeli öğretmenler tarafından son model otomatik ve manuel araçlarla özel direksiyon dersi vermektedir.

Sizlerde "ehliyet almak istiyorum" ama ne yapmam gerekiyor bilmiyorum diyenlerdenseniz;

Kursiyerlerine ve danışanlarına, profesyonel hizmet ve doğru eğitim veren aynı zamanda uygun ödeme seçenekleri sunan Büyük Anadolu Sürücü Kursları Gaziosmanpaşa Şubesi iletişime geçebilirsiniz.

loading