Birey Mesleki Yeterlilik Eğitim Merkezi

Uşak Sürücü Kursları arasında faaliyet gösteren Birey Mesleki Yeterlilik Eğitim Merkezi hakkında detaylı bilgi al ve incele.

Birey Mesleki Yeterlilik Eğitim Merkezi İletişim Bilgileri

Yetkili:
- BİREY YÖNETİCİ SÜRÜCÜ ÖZEL EĞİTİM HİZMETLERİ DANIŞMANLIK SAĞLIK TURİZM TEMİZLİK SAN. VE TİC.LTD.ŞT
Adres:
İslice Mah. İslice Sok. 6 Uşak Uşak / Uşak

Uşak Uşak'ta faaliyet gösteren Birey Mesleki Yeterlilik Eğitim Merkezi; kurulduğu gün itibariyle, daima müşteri memnuniyetini ön planda tutan Birey Mesleki Yeterlilik Eğitim Merkezi, Uzman eğitmen kadrosu ile yalın bir kurs anlayışının ötesinde, güler yüzle ve teknolojik imkanları kullanarak kursiyerlerine hizmet sunmaktadır.

Sahibi olduğu tecrübeye ek olarak sürekli gelişen teknolojileri takip eden Birey Mesleki Yeterlilik Eğitim Merkezi; her geçen gün hizmet kalitesini ve başarılı kursiyer sayısını arttırmaktadır.

Hepsi kendi alanında uzman eğitimci kadrosu ile kursiyerlerine özel programlar ve ileri sürüş tekniğiyle trafik ve sürücü eğitimleri vermektedir.

Kursiyerlerine maksimum özveri ile yaklaşan, olası tüm sorularına hızlıca çözüm ve yanıt bulan Birey Mesleki Yeterlilik Eğitim Merkezi ile iletişime geçerek; "Sürücü kursu soruları", "online ehliyet testi linki", "Sürücü kursu sağlık raporu nasıl alınır?", "sürücü kursu sınav sonuçları nereden öğrenilir?", "sürücü kursu sınav yerleri nerelerdir" gibi sorularınızı sorabilir, bilgi alabilir, yönlendirme talep edebilirsiniz.

Eğer sizde; "ehliyet almak istiyorum ne yapmam gerekir?" veya "ehliyetim var ama büyütmek istiyorum" diyorsanız Seçkin sürücü kursu ile iletişime geçebilirsiniz.

Birey Mesleki Yeterlilik Eğitim Merkezi hem yeni ehliyet almak isteyen adaylara hizmet verirken, hem de Ehliyeti olan kişilere tecrübeli öğretmenler tarafından son model otomatik ve manuel araçlarla özel direksiyon dersi vermektedir.

Sizlerde "ehliyet almak istiyorum" ama ne yapmam gerekiyor bilmiyorum diyenlerdenseniz;

Kursiyerlerine ve danışanlarına, profesyonel hizmet ve doğru eğitim veren aynı zamanda uygun ödeme seçenekleri sunan Birey Mesleki Yeterlilik Eğitim Merkezi iletişime geçebilirsiniz.

loading