Bahçelievler Sürücü Kursu İlker Şubesi

Çankaya Sürücü Kursları arasında faaliyet gösteren Bahçelievler Sürücü Kursu İlker Şubesi hakkında detaylı bilgi al ve incele.

Bahçelievler Sürücü Kursu İlker Şubesi İletişim Bilgileri

Yetkili:
- ERTUR HAS EĞİTİM HİZMETLERİ SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ.
Adres:
Osman Temiz Mah. 1024. Sok. 3 Çankaya / Ankara

Ankara Çankaya'da faaliyet gösteren Bahçelievler Sürücü Kursu İlker Şubesi; kurulduğu gün itibariyle, daima müşteri memnuniyetini ön planda tutan Bahçelievler Sürücü Kursu İlker Şubesi, Uzman eğitmen kadrosu ile yalın bir kurs anlayışının ötesinde, güler yüzle ve teknolojik imkanları kullanarak kursiyerlerine hizmet sunmaktadır.

Sahibi olduğu tecrübeye ek olarak sürekli gelişen teknolojileri takip eden Bahçelievler Sürücü Kursu İlker Şubesi; her geçen gün hizmet kalitesini ve başarılı kursiyer sayısını arttırmaktadır.

Hepsi kendi alanında uzman eğitimci kadrosu ile kursiyerlerine özel programlar ve ileri sürüş tekniğiyle trafik ve sürücü eğitimleri vermektedir.

Kursiyerlerine maksimum özveri ile yaklaşan, olası tüm sorularına hızlıca çözüm ve yanıt bulan Bahçelievler Sürücü Kursu İlker Şubesi ile iletişime geçerek; "Sürücü kursu soruları", "online ehliyet testi linki", "Sürücü kursu sağlık raporu nasıl alınır?", "sürücü kursu sınav sonuçları nereden öğrenilir?", "sürücü kursu sınav yerleri nerelerdir" gibi sorularınızı sorabilir, bilgi alabilir, yönlendirme talep edebilirsiniz.

Eğer sizde; "ehliyet almak istiyorum ne yapmam gerekir?" veya "ehliyetim var ama büyütmek istiyorum" diyorsanız Seçkin sürücü kursu ile iletişime geçebilirsiniz.

Bahçelievler Sürücü Kursu İlker Şubesi hem yeni ehliyet almak isteyen adaylara hizmet verirken, hem de Ehliyeti olan kişilere tecrübeli öğretmenler tarafından son model otomatik ve manuel araçlarla özel direksiyon dersi vermektedir.

Sizlerde "ehliyet almak istiyorum" ama ne yapmam gerekiyor bilmiyorum diyenlerdenseniz;

Kursiyerlerine ve danışanlarına, profesyonel hizmet ve doğru eğitim veren aynı zamanda uygun ödeme seçenekleri sunan Bahçelievler Sürücü Kursu İlker Şubesi iletişime geçebilirsiniz.

loading