Bahariye Sürücü Ve Mesleki Eğitim Kursu

Kadıköy Sürücü Kursları arasında faaliyet gösteren Bahariye Sürücü Ve Mesleki Eğitim Kursu hakkında detaylı bilgi al ve incele.

Bahariye Sürücü Ve Mesleki Eğitim Kursu İletişim Bilgileri

Yetkili:
- BAHARİYE ÖZEL EĞİTİMCİLİK SAĞLIK SOSYAL HİZMETLER DANIŞMANLIK OTOMOTİV SAN.TİC.LTD.ŞTİ.
Adres:
Osmanağa Mah. Mürver Çiçeği Sok. 14 K:1-2-3-4 Kadıköy / İstanbul

İstanbul Kadıköy'da faaliyet gösteren Bahariye Sürücü Ve Mesleki Eğitim Kursu; kurulduğu gün itibariyle, daima müşteri memnuniyetini ön planda tutan Bahariye Sürücü Ve Mesleki Eğitim Kursu, Uzman eğitmen kadrosu ile yalın bir kurs anlayışının ötesinde, güler yüzle ve teknolojik imkanları kullanarak kursiyerlerine hizmet sunmaktadır.

Sahibi olduğu tecrübeye ek olarak sürekli gelişen teknolojileri takip eden Bahariye Sürücü Ve Mesleki Eğitim Kursu; her geçen gün hizmet kalitesini ve başarılı kursiyer sayısını arttırmaktadır.

Hepsi kendi alanında uzman eğitimci kadrosu ile kursiyerlerine özel programlar ve ileri sürüş tekniğiyle trafik ve sürücü eğitimleri vermektedir.

Kursiyerlerine maksimum özveri ile yaklaşan, olası tüm sorularına hızlıca çözüm ve yanıt bulan Bahariye Sürücü Ve Mesleki Eğitim Kursu ile iletişime geçerek; "Sürücü kursu soruları", "online ehliyet testi linki", "Sürücü kursu sağlık raporu nasıl alınır?", "sürücü kursu sınav sonuçları nereden öğrenilir?", "sürücü kursu sınav yerleri nerelerdir" gibi sorularınızı sorabilir, bilgi alabilir, yönlendirme talep edebilirsiniz.

Eğer sizde; "ehliyet almak istiyorum ne yapmam gerekir?" veya "ehliyetim var ama büyütmek istiyorum" diyorsanız Seçkin sürücü kursu ile iletişime geçebilirsiniz.

Bahariye Sürücü Ve Mesleki Eğitim Kursu hem yeni ehliyet almak isteyen adaylara hizmet verirken, hem de Ehliyeti olan kişilere tecrübeli öğretmenler tarafından son model otomatik ve manuel araçlarla özel direksiyon dersi vermektedir.

Sizlerde "ehliyet almak istiyorum" ama ne yapmam gerekiyor bilmiyorum diyenlerdenseniz;

Kursiyerlerine ve danışanlarına, profesyonel hizmet ve doğru eğitim veren aynı zamanda uygun ödeme seçenekleri sunan Bahariye Sürücü Ve Mesleki Eğitim Kursu iletişime geçebilirsiniz.

loading