Altıparmak Psikoteknik Merkezi

Osmangazi Sürücü Kursları arasında faaliyet gösteren Altıparmak Psikoteknik Merkezi hakkında detaylı bilgi al ve incele.

Altıparmak Psikoteknik Merkezi İletişim Bilgileri

Yetkili:
- NAZGÜR ÖZEL SAĞLIK HİZMETLERİ ORTAKLIĞI İŞ YERİ SAĞLIK GÜVENLİK BİRİMİ EĞİTİM TEKSTİL İNŞAAT SAN.
Adres:
İntizam Mah. Altıparmak Cad. Yurt Sok. 15 Osmangazi / Bursa

Bursa Osmangazi'de faaliyet gösteren Altıparmak Psikoteknik Merkezi; kurulduğu gün itibariyle, daima müşteri memnuniyetini ön planda tutan Altıparmak Psikoteknik Merkezi, Uzman eğitmen kadrosu ile yalın bir kurs anlayışının ötesinde, güler yüzle ve teknolojik imkanları kullanarak kursiyerlerine hizmet sunmaktadır.

Sahibi olduğu tecrübeye ek olarak sürekli gelişen teknolojileri takip eden Altıparmak Psikoteknik Merkezi; her geçen gün hizmet kalitesini ve başarılı kursiyer sayısını arttırmaktadır.

Hepsi kendi alanında uzman eğitimci kadrosu ile kursiyerlerine özel programlar ve ileri sürüş tekniğiyle trafik ve sürücü eğitimleri vermektedir.

Kursiyerlerine maksimum özveri ile yaklaşan, olası tüm sorularına hızlıca çözüm ve yanıt bulan Altıparmak Psikoteknik Merkezi ile iletişime geçerek; "Sürücü kursu soruları", "online ehliyet testi linki", "Sürücü kursu sağlık raporu nasıl alınır?", "sürücü kursu sınav sonuçları nereden öğrenilir?", "sürücü kursu sınav yerleri nerelerdir" gibi sorularınızı sorabilir, bilgi alabilir, yönlendirme talep edebilirsiniz.

Eğer sizde; "ehliyet almak istiyorum ne yapmam gerekir?" veya "ehliyetim var ama büyütmek istiyorum" diyorsanız Seçkin sürücü kursu ile iletişime geçebilirsiniz.

Altıparmak Psikoteknik Merkezi hem yeni ehliyet almak isteyen adaylara hizmet verirken, hem de Ehliyeti olan kişilere tecrübeli öğretmenler tarafından son model otomatik ve manuel araçlarla özel direksiyon dersi vermektedir.

Sizlerde "ehliyet almak istiyorum" ama ne yapmam gerekiyor bilmiyorum diyenlerdenseniz;

Kursiyerlerine ve danışanlarına, profesyonel hizmet ve doğru eğitim veren aynı zamanda uygun ödeme seçenekleri sunan Altıparmak Psikoteknik Merkezi iletişime geçebilirsiniz.

loading