Aksaray Src Eğitim Merkezi

Aksaray Sürücü Kursları arasında faaliyet gösteren Aksaray Src Eğitim Merkezi hakkında detaylı bilgi al ve incele.

Aksaray Src Eğitim Merkezi İletişim Bilgileri

Yetkili:
- SEBİL SAĞLIK HİZMETLERİ MAKİNE EĞİTİM İNŞAAT TURİZM SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ.
Adres:
Yeni Sanayi Mah. E-90 Blv. Şoförler Odası Binası B-Blok K:2 Aksaray Aksaray / Aksaray

Aksaray Aksaray'da faaliyet gösteren Aksaray Src Eğitim Merkezi; kurulduğu gün itibariyle, daima müşteri memnuniyetini ön planda tutan Aksaray Src Eğitim Merkezi, Uzman eğitmen kadrosu ile yalın bir kurs anlayışının ötesinde, güler yüzle ve teknolojik imkanları kullanarak kursiyerlerine hizmet sunmaktadır.

Sahibi olduğu tecrübeye ek olarak sürekli gelişen teknolojileri takip eden Aksaray Src Eğitim Merkezi; her geçen gün hizmet kalitesini ve başarılı kursiyer sayısını arttırmaktadır.

Hepsi kendi alanında uzman eğitimci kadrosu ile kursiyerlerine özel programlar ve ileri sürüş tekniğiyle trafik ve sürücü eğitimleri vermektedir.

Kursiyerlerine maksimum özveri ile yaklaşan, olası tüm sorularına hızlıca çözüm ve yanıt bulan Aksaray Src Eğitim Merkezi ile iletişime geçerek; "Sürücü kursu soruları", "online ehliyet testi linki", "Sürücü kursu sağlık raporu nasıl alınır?", "sürücü kursu sınav sonuçları nereden öğrenilir?", "sürücü kursu sınav yerleri nerelerdir" gibi sorularınızı sorabilir, bilgi alabilir, yönlendirme talep edebilirsiniz.

Eğer sizde; "ehliyet almak istiyorum ne yapmam gerekir?" veya "ehliyetim var ama büyütmek istiyorum" diyorsanız Seçkin sürücü kursu ile iletişime geçebilirsiniz.

Aksaray Src Eğitim Merkezi hem yeni ehliyet almak isteyen adaylara hizmet verirken, hem de Ehliyeti olan kişilere tecrübeli öğretmenler tarafından son model otomatik ve manuel araçlarla özel direksiyon dersi vermektedir.

Sizlerde "ehliyet almak istiyorum" ama ne yapmam gerekiyor bilmiyorum diyenlerdenseniz;

Kursiyerlerine ve danışanlarına, profesyonel hizmet ve doğru eğitim veren aynı zamanda uygun ödeme seçenekleri sunan Aksaray Src Eğitim Merkezi iletişime geçebilirsiniz.

loading